Ганапольський на радіо «Вєсті» про Майдан: «Пришли, энергия масс, разбили, захватили, поменяли»

9 Грудня 2014
1774
9 Грудня 2014
22:24

Ганапольський на радіо «Вєсті» про Майдан: «Пришли, энергия масс, разбили, захватили, поменяли»

1774
У понеділок, 8 грудня, «Ранковий ефір» з Матвієм Ганапольським і Павлом Новіковим на радіо «Вєсті» був присвячений місцевим Майданам на прикладі подій у Вінниці.
Ганапольський на радіо «Вєсті» про Майдан: «Пришли, энергия масс, разбили, захватили, поменяли»

У понеділок, 8 грудня, «Ранковий ефір» з Матвієм Ганапольським і Павлом Новіковим на радіо «Вєсті» був присвячений протестним виступам у регіонах, що розглядалися крізь призму резонансних подій у Вінниці. В цій передачі російський журналіст виклав своє розуміння українського Майдану як явища.

«Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий:.. Мы продолжаем с вами. Еще пару звонков. Может ли быть Майдан…

Павел НОВИКОВ, ведущий: Поддерживаете ли вы?

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Поддерживаете ли вы?

Павел НОВИКОВ, ведущий: Местные Майданы. 

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Местные Майданы по принципу у вас же это было, почему нам нельзя? Слушаем следующий телефонный звонок. Пожалуйста. 

Павел НОВИКОВ, ведущий: Доброе утро! 

Слушатель: Алло! Здравствуйте!

Павел НОВИКОВ, ведущий: Здравствуйте! Представьтесь. 

Слушатель: Татьяна, Киев. 

Павел НОВИКОВ, ведущий: Да, слушаем. 

Слушатель: Я знаю немножко Винницу. И то, что там происходит, не очень красиво, что там вообще происходит в последнее время. Не очень понятна ситуация с мэром, например, с жителями. Гройсман был мэром Винницы. 

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Сейчас, моя дорогая, остановитесь, пожалуйста. 

Слушатель: Он был мэром Винницы, пошел Верховную Раду. 

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Послушайте, извините, извините. Это не тема для разговора. Мы про Винницу ничего не знаем. У нас к вам другой вопрос, ответьте, пожалуйста, на него. Забудьте про Винницу вообще. Мы говорим…

Слушатель: Выход какой?

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Мы говорим, можно ли проводить и нужно ли проводить местные Майданы для смены власти в любом городе Украины или в любом селе?

Слушатель: В принципе Майдан вооруженный сразу такими выстрелами и этими шашками дымовыми, я считаю, что нет. 

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Полумайдан…

Слушатель: Нет.

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Это профсоюзное собрание. Понимаете, Майдан это Майдан. Пришли, энергия масс, разбили, захватили, поменяли. Это же Майдан. 

Слушатель: Тогда нет. 

Матвей ГАНАПОЛЬСКИЙ, ведущий: Спасибо». 

Тобто все, що відбувається мирно, за словами Ганапольського - це профспілкові збори. Або напівмайдан. А Майдан - це коли неодмінно «разбили, захватили». Оце і все, що  зрозумів у Революції Гідності російський ліберальний журналіст, який вже скоро як рік працює в Україні.

Отак Ганапольський "ничтоже сумняшеся" до не можна вульгаризував і примітизував героїчний виступ українців проти антиукраїнського режиму кримінальної тиранії, за Свободу і Демократію в країні, за Державну Незалежність, за власну громадянську, національну, людську Гідність. А для Ганапольського це називається "разбили-захватили". Всього-навсього.

Свою люту, чи не кровну ненависть до ВО «Свобода» у цій передачі Матвій Ганапольський вихлюпнув, зачитавши надіслану на студійний комп’ютер репліку слухача:

«Матвей Ганапольский:  Здесь сразу пишет кто-то: «Майдан в Виннице - бред и проделки «Свободы». Это очевидно. Это неудачники с фашистским уклоном берутся от того, что их прокатили на выборах». Да, да, может быть и так. Может быть и так».

Антисвободівські випади трапляються у Матвія Юрійовича регулярно. Це в нього і звичка, і традиція. Чимало «свободівців» віддали свої життя на Майдані і нині гинуть на фронтах АТО, боронячи рідну землю від російського окупанта, але за Ганапольським клятими фашистами і неонацистами, останніми негідниками й мерзотниками на землі є саме українські націоналісти - захисники України, а не його співвітчизники-загарбники.

Причому, коли хтось зі слухачів звинуватить у фашизмі путіна і кремль або ж дорікне фашизацією російському суспільству, Ганапольський завжди зробить зауваження, щоб той не перебільшував і був коректним.

Ще одна примітна й характерна деталь. Ганапольський сам із задоволенням як може ганить «Свободу» і залюбки дозволяє робити це в ефірі іншим. Та варто прорватися якомусь з додзвонючачів  із критикою «кремлівського», тобто "опозиційного блоку" – Ганапольський завжди напоготові:  відразу ж перериває, наголошуючи, що за цей блок, бачите, проголосувало багато  громадян, а тому треба поважати їхній вибір і жодним чином не припускатися різких висловів.

Також звертає на себе палка підтримка Ганапольським політики Порошенка там, де вона бодай хоч почасти збігається з програмними установками «опозиційного блоку». Перед усе це стосується теми встановлення миру на Донбасі. Він просто оспівує Порошенка-миротворця, не жаліючи слів захоплення його миролюбним прагненням.

До речі, путін теж за мир. Тільки на його умовах, тих, які неприйнятні для українців, котрих Ганапольский легко й невимушено – в нього вистачило на це і совісті, і такту - порівняв із нацистами лише за бойкот та маркування триколором російської продукції. Ще один «вежливый челеовечек» знайшовся.

Як метр Ганапольський вчергове плюне в українську душу - дізнаємося з наступних його ефірів. Здається, в цій справі у Матвія Юрійовича справжній талант і невичерпний потенціал.

Читай також:

Ганапольський поцікавився в слухача з Харкова, чи не виступлять харків'яни на боці Путіна, якщо їм роздати зброю

Матвій Ганапольський наполягає, що порівнював українців з нацистами правильно. Євген Кисельов підтримав колегу

Матвій Ганапольський на радіо "Вєсті": "Споймали русский и хохол золотую рыбку...

Матвій Ганапольський проти того, щоби українці називали вулиці на честь своїх героїв

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1774
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду