Від скромності Матвій Ганапольський точно не помре

17 Листопада 2014
1118
17 Листопада 2014
16:47

Від скромності Матвій Ганапольський точно не помре

1118
Російський радіоведучий вважає себе найкращим в Україні.
Від скромності Матвій Ганапольський точно не помре

Тривалого часу Матвій Ганапольський проголошував радіо «Вєсті» радіостанцією № 1 в Україні. Без жодних посилань на будь-які опитування чи дослідження. Просто № 1 і все. Причому це почалося невдовзі після старту проекту. Тобто, варто було з’явитися “Вєстям» в ефірі, як вони відразу чомусь стали найпершими, найкращими, най-най-най.

Але нещодавно картина раптово змінилася. Ганапольський почав оприлюднювати рейтинги, згідно з якими радіо «Вєсті» вже не № 1, а № 4 - радіостанція займає четверту сходинку за популярністю.

Одначе разом з тим Ганапольський наводить відомі йому дослідження, за якими ранковий ефір за його участю є найрейтинговішим серед усіх ранкових передач на всіх радіостанціях України. Про це він повідомив і на останньому «Шустер-live». Ганапольський похвастався, ставлячи запитання Юрію Луценку:

-          Юрий Витальевич, вы можете меня поздравить?

-          С тем, что вас уволили с «Эха Москвы»?

-          Нет, это 21 числа будет совет директоров, там, может, всех разгонят. Сегодня пришли рейтинги радиостанции «Вести», на которой я тружусь в Киеве. И вы поймете. Это связано. Короче говоря, мой утренний эфир – первый в Украине!  Выше даже музыкальних радиостанций. Вы меня поздравляете, да?

-          Я вас поздравляю и желаю  объективности.

-          Спасибо большое.

Коли людина  напрошується на привітання, то це певним чином її характеризує.  От вшануйте мене! Давайте, віншуйте! Як правило, якщо є з чим вітати, то людина не вимагає цього,  її просто вітають. Слова привітання мають надходити без якого-небудь примусу.

Ранковий ефір на радіо «Вєсті» Ганапольський веде (чи, враховуючи надважливий статус ясновельможної персони, тут правильніше було б сказати Матвій Юрійович «ведуть?») разом зі своїм постійним напарником Павлом Новіковим. Звісно, той грає другим номером, але його роль не менш важлива. Він повноправний учасник програми.

Новіков завжди на підхваті в Ганапольського – допомагає своїми репліками, вгадуючи думку «метра», підшукує найбільш підходящі слова для її точного висловлення. Будучи людиною широко обізнаною і ерудованою, Новіков не рідко буває навіть компетентнішим у темах, про які говорить Ганапольський. Повсякчас підказує, нагадує, доповнює.

Особливо Новіков проявляється в ефірах, коли підміняє напарників інших ведучих. Тоді він природним чином починає грати першу скрипку. 

А тепер порахуйте, скільки разів Матвій Юрійович у Шустера сказав «я», «меня», «мой», і скільки згадав свого колегу – вірного і надійного помічника?

У Ганапольського на «Вєстях» є передача, яку він веде сам – «На пике событий». Отут Матвій Юрійович мав би беззаперечне право казати «мой эфир».  Але ж в рейтинги потрапила не вона, а та, де він разом з Новіковим. То чому б було не згадати напарника?

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1118
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду