Рекламна частка російського ТБ скоротилася - бюджети перетікають в інтернет і радіо

12 Березня 2013
7082
12 Березня 2013
13:16

Рекламна частка російського ТБ скоротилася - бюджети перетікають в інтернет і радіо

7082
Рекламна частка російського ТБ скоротилася - бюджети перетікають в інтернет і радіо

Частка телевізійної реклами в загальному обсязі ATL-сегмента комунікаційного ринку Росії за 2012 рік знизилася на 1,6%, досягнувши нового історичного мінімуму в 48,1%. Про це повідомляє  Sostav.ru з посиланням на висновки Асоціації Комуникативних Агентств Росії (АКАР), що базуються на даних TNS Media Intelligence.

 

Відповідно до думки експертів АКАР, в січні-грудні 2011 частка ТБ в загальному «рекламному пирозі» Росії становила 49,7%. За аналогічний період 2012 року частка ТБ знизилася до 48,1% при сумарному обсязі ринку майже в 300 млрд руб і річному прирості в 13% (дані АКАР).

 

Також знизила частку в загальному обсязі друкована преса - з 15,3% у 2011 році до 13,8% за підсумками минулого року. Причому, якщо газети втратили всього 0,1% (до 3,2%), то у журналів зниження частки склало 0,8% (до 6,7%), а у рекламних видань - 0,6% (до 3,9% ).

 

Із звіту TNS стає ясно, що рекламні бюджети перетікали в минулому році, в першу чергу, в інтернет: за рік частка сегмента зросла з 15,9% до 18,9%. Нагадаємо, за даними АКАР приріст інтернет-реклами в 2012 році склав 35%.

 

Також бюджети рекламодавців були спрямовані в радіорекламу, частка якої за минулий рік збільшилася з 4,5% до 4,9%, а приріст сегмента склав 23%.



«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7082
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду