ПРОЕКТИ
11:38
Четвер, 7 Березня 2013

На ведучу Ольгу Фреймут та команду програми «Ревізор» напали під час зйомок

На журналістів Нового каналу під час зйомок перевірки одного із закладів у Івано-Франківську напав невідомий і наніс тілесні ушкодження. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

За інформацією прес-служби, такої надзвичайної події не траплялося за всю історію проекту «Ревізор» на Новому каналі. Ведуча Ольга Фреймут та тележурналісти отримали ушкодження спини, рук і голови після перевірки пабу «Корида» в Івано-Франківську. 

 

На сайті закладу жителі міста назвали його найгіршим місцем Івано-Франківська за всіма показниками, інформує Новий канал, який направив до «Кориди» журналістів для зйомок чергового сюжету програми «Ревізор». Через 10 хвилин з початку традиційної для телевізійників перевірки закладу в пабі з'явився невідомий чоловік, який почав кричати: «Що це ви тут робите?» Після цього він почав активно виштовхувати ведучу Ольгу Фреймут і знімальну групу з кухні пабу.

 

Спроби Ольги Фреймут дізнатися його прізвище і посаду та обговорити виявлені порушення чоловік сприймав украй агресивно. Пізніше він вимкнув світло і затіяв бійку. За свідченням журналістів Нового каналу, чоловік так розлютився, що махав кулаками без розбору, деякі його удари дістались і відвідувачам «Кориди».

 

 

«Як тільки він увійшов, я зрозуміла, що потрібно переміститися з кухні в зал. Адже навкруги ножі, - розповіла ведуча Ольга Фреймут. - Обернулася і побачила перелякані очі нашого адміністратора Ані Пагави. Вона кричала: «Оля!! Оля!! ». Напевно, до кінця життя не забуду її погляд. Якби не команда, мене б побили сильніше. А так тільки вивихнули руку і вдарили в плече. Шеф-редактор проекту Ганна Жижа практично закрила мене собою. Удари дісталися їй і хлопцям зі знімальної групи. Такого зі мною ще не траплялося».

 

Оператори, незважаючи на вимкнене світло, продовжували знімати. Одночасно вони намагалися захистити журналісток Нового від нападника. У результаті в одній з камер «вирвали» видошукач.

 

Наразі команда «Ревізора» повідомила, що подала заяву в місцеве відділення міліції.
Подробиці інциденту можна побачити сьогодні, 7 березня, о 19.40 в «Репортері» на Новому каналі та у випуску «Ревізора» в понеділок, 10 березня, о 22.00 на Новому каналі.

 

 

 

Це вже не перший випадок нападу на знімальну групу «Ревізора». Торік на Ольгу Фреймут і її колег напали в Переяславі-Хмельницькому.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
19841
Переглядів
Коментарі
ggg
14:26 / 12 Березня 2013
что-то она в Вене, в Старбакс не так напориста была.. Сказали выйти и быстренько без шума и пыли вышла с оператором .. Они тут герои на кухню в вечерних платьях носы совать..
EURONEWS
16:02 / 09 Березня 2013
Ребята несущие ПУРГУ про частную собственность. Вы хоть один закон прочитайте. Ресторан это не частная собственность. Это ПУБЛИЧНОЕ место. А если не хотите, чтобы там снимали-НЕ ПУСКАЙТЕ ТУДА НИКОГО ! В противном случае будьте готовы к выстрелу из травматика по яй...ам, в качестве САМОЗАЩИТЫ. Это СОВЕТ программе "Ревизор".
Чуваченко
18:21 / 08 Березня 2013
ну а тепер скажіть, що бандити у нас роблять погоду тільки у Донецьку, а у Франику - пухнасті ынтелектуали-патріоти.
Ігор
00:56 / 08 Березня 2013
Додайте відео - http://www.youtube.com/watch?v=uF2jg_kaOPo
Прибулець
15:30 / 07 Березня 2013
Ганна Рідота чи Ганна Жижа? Чудеса Google Translate
sea
13:51 / 07 Березня 2013
не считай в публичное место частной собственностью и никто не будет подавать на тебя заявления в милициию
злой
13:39 / 07 Березня 2013
не лезь в частную собственность и никто не будет бить
корреспондент
12:50 / 07 Березня 2013
Константин, наивный... падают рейтинги - нужен скандал, с охраной скандала не будет )))
Константин
12:34 / 07 Березня 2013
Проект не дешевый. Советую раскошелиться на охрану. 3-4 даже не профессионала, а просто крепких парня компенсируют разницу между хрупкостью ведущей и агрессией дебилов
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop