Новини зняли з технічних причин, а не через Януковича – гендиректор ДТРК «Крим»

8 Червня 2012
9801
8 Червня 2012
15:28

Новини зняли з технічних причин, а не через Януковича – гендиректор ДТРК «Крим»

9801
А Держкомтелерадіо не втручається в редакційну політику телерадіокомпанії - стверджує Валерій Гуменюк
Новини зняли з технічних причин, а не через Януковича – гендиректор ДТРК «Крим»

Повтор випуску новин від 6 червня не відбувся 7 червня з технічних причин, а не через відсутність сюжетів про президента. Про це сказав у коментарі «Детектор медіа» виконувач обов'язків генерального директора ДТРК «Крим» Валерій Гуменюк.

 

«Заміна в ефірі повтору випуску "Хаберлер" 7 червня 2012 року сталася з технічних причин, пов'язаних з недисциплінованістю деяких співробітників ДТРК "Крим". Рішення про вихід чи невихід програми приймається випусковим редактором каналу», - сказав пан Гуменюк. Він також стверджує, що «Держкомтелерадіо не втручається в редакційну політику телерадіокомпанії», а «випуски новин "Хаберлер", після усунення технічного браку, як і раніше, виходять у звичному режимі».

 

Нагадаємо, 7 червня керівництво ДТРК «Крим» зняло з ефіру повтор програми «Хаберлер» - новин кримськотатарською мовою. Як вважають журналісти телекомпанії, сталося це через відсутність будь-якої інформації про президента України у випуску.

 

За словами в.о. гендиректора, новинні випуски  ДТРК «Крим»: «Час новин», «Хаберлер»  висвітлюють події, які відбуваються в Україні і Криму, про виконання соціальних програм, реалізацію в регіоні указів президента і постанов уряду, важливі пам'ятні дати, новини в  сфері економіки, медицини, науки, культури і спорту.

 

«У випусках "Хаберлер" висвітлюються також новини соціально-культурного життя кримськотатарського народу. Оперативні зйомки з місця подій, сюжети про проблеми облаштування кримських татар на півострові, інтерв'ю з діячами кримськотатарського народу і найбільш цікаві новини зі світу культури та мистецтва», - зазначає Валерій Гуменюк.

 

В.о. гендиректора додав, що інформування громадян регіону про діяльність президента України є складовою частиною державного замовлення. «У зв'язку з цим як мінімум дивним виглядають звинувачення з приводу "окремих вимог" про висвітлення інформаційних подій за участі президента».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9801
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду