ПРОЕКТИ
13:35
Четвер, 19 Квітня 2012

СТБ просуватиме «Україна має талант - 4» через Odnoklassniki.ua

Співпраця передбачає взаємну інтеграцію шоу та соціальної мережі
СТБ просуватиме «Україна має талант - 4» через  Odnoklassniki.ua

Соціальна мережа Odnoklassniki.ua, проект Mail.ru і телеканал СТБ співпрацюватимуть над четвертим сезоном талант-шоу «Україна має талант». Про це повідомляють прес-служби каналу та соціальної мережі.

 

У межах співпраці передбачається взаємна інтеграція телевізійного шоу та соціальної мережі. Зокрема,  на Odnoklassniki.ua з'явиться офіційна сторінка шоу з ексклюзивними матеріалами про учасників. У групі кожен охочий зможе висловити захоплення, підтримати учасника або дати пораду для підготовки до виступу. Найактивніші користувачі зможуть виграти квитки й побачити талант-шоу. Також на Odnoklassniki.ua кожен зможе прикріпити собі або учасникові шоу значок «Ти талант» або «Україна має талант!» чи купити футболку з символікою шоу.

 

У самому ж шоу використовуватимуться елементи рекламної концепції «Odnoklassniki.ua. Тут уся країна», а також 3D-анімація й візуалізація кнопки «Клас».

 

«Сьогодні digital-проекти займають повноцінне місце в маркетингових комунікаціях. Дедалі частіше під час планування кампаній, крім традиційних каналів - ТБ, ЗМІ, зовнішня реклама, BTL - задіюють такі інструменти, як сайти, соціальні мережі, банери, мобільні додатки тощо, - зазначає  Олександр Ізряднов, директор із маркетингу й стратегічних комунікацій бізнес-підрозділу соціальні мережі Mail.Ru Group. - Онлайн створює в споживача враження, що до продукту можна доторкнутися, послухати, що про нього говорять твої друзі. Однокласники допомагають за рахунок використання доступних і звичних соціальних інструментів глибоко залучати глядачів шоу до дії на сцені. Але для цього, звісно, потрібна глибока інтеграція рекламних механізмів».

 

За словами генерального директора СТБ Володимира Бородянського, така співпраця стане першим  експериментом каналу «з глибокої взаємної інтеграції проекту в соціальну мережу й соціальної мережі в масштабний  телевізійний проект». «Дуже цікаво подивитися на результати, я гадаю, вони будуть дуже успішними», - наголосив він.

 

«Детектор медіа»                

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7047
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.6% (13)
 
Ні, не користуюсь!
55.1% (49)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
25.8% (23)
 
Інше або коментар:
4.5% (4)
 
Загалом відповідей: 89
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop