ПРОЕКТИ
12:07
Четвер, 4 Серпня 2011

Розслідування «Української правди» долучили до матеріалів справи Тимошенко

Суд долучив до справи матеріали «Української правди» стосовно впливу адміністрації президента на процес над Юлією Тимошенко. Відповідне рішення ухвалив суддя Родіон Кірєєв безпосередньо в залі, задовольнивши частково клопотання пані Тимошенко, повідомляє «Українська правда».

 

Нагадаємо, у статті «Адміністрація президента викрила свою роль у справі Тимошенко?» заступник головного редактора «Української правди» Сергій Лещенко доводив, що прес-реліз екс-заступника генерального прокурора, а нині заступника міністра палива та енергетики Тетяни Корнякової, яка є свідком у справі Юлії Тимошенко, був підготовлений на комп'ютері адміністрації президента. Адміністрація президента це спростувала та заявила про проведення внутрішньої перевірки із цього приводу.

 

Водночас суд відмовив Юлії Тимошенко в залученні до процесу у якості свідків журналістів, які вели дане розслідування. Крім того, пані Тимошенко просила, щоб відповідні факти були взяті до уваги при оцінці обставин порушення кримінальної справи проти неї, а також враховувалися би «при кінцевому винесенні рішенні судом».

 

«Після того, як Тетяна Корнякова дала чесні, справедливі свідчення, я розумію, що на неї почався тиск і її коментарі почали розсилатися з комп'ютерів адміністрації президента», - сказала вона.

 

«Я з першого дня публічно заявляла про те, що це не кримінальний процес, а політична розправа, але у мене до певного часу не було формалізованих доказів впливу адміністрації президента на процес», - додала Тимошенко.

 

У свою чергу сторона обвинувачення заявила, що з'ясування обставин журналістського розслідування УП належить до компетенції правоохоронних органів.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12305
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop