ПРОЕКТИ
15:04
П'ятниця, 9 Липня 2010

Скаргу «Беркуту» щодо інциденту з журналістом Нового каналу суд розгляне 12 липня

Скаргу «Беркуту» щодо інциденту з журналістом Нового каналу суд розгляне 12 липня

12 липня  Шевченківський суд має  розглянути скаргу «Беркуту», подану у відповідь на порушення кримінальної справи щодо перешкоджання професійній журналістській діяльності журналіста Нового каналу Сергія Кутракова. Про це ТК повідомив сам журналіст.

 

За словами Сергія, на сьогоднішньому засіданні суд прийняв скаргу «Беркуту» до розгляду.

 

«Їх скарга полягає в необґрунтованості порушення кримінальної справи. Натомість я вважаю, що її порушення виправдано», - зазначив він.

 

Під час засідання суд має або відхилити скаргу, або підтримати її.

 

Як вже повідомляла ТК, нещодавно у Шевченківському суді була порушена нова кримінальна справа вже не за фактом умисного перешкоджання професійній діяльності журналіста, а проти конкретних осіб співробітників «Беркуту» за статтями 171 (перешкоджання професійній журналістській діяльності) та 365 (перевищення службових повноважень). Після цього юридичний відділ загону «Беркут» підготував нову скаргу, в якій на відміну від попередньої, вже не було  прохань відкрити провадження проти Сергія Кутракова. Нагадаємо, у першій скарзі командир загону «Беркут» Володимир Александров просив відкрити справу проти журналіста за п'ятьма статтями. Однак згодом речник київської міліції Володимир Поліщук повідомив, що ця скарга не є офіційною позицією київської міліції.

Читайте також

 

Нагадаємо, 8 квітня у приміщенні «Українського дому» кореспондент Нового каналу, виконуючи редакційне завдання, проводив зйомку сюжету про відкриття фотовиставки «Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН - УПА». Коли розпочалася штовханина між організаторами виставки та ВО «Свобода», Кутраков фіксував ці події на камеру, «у зв'язку з чим охоронці, перешкоджаючи законній професійній діяльності журналіста, насильно виштовхали кореспондента телеканалу із коридору службового виходу, завдавши йому при цьому тілесних ушкоджень». У квітні 2010 року Новий канал подав  заяву до прокуратури щодо дій охорони в Українському домі та бездіяльності працівників міліції під час нападу на кореспондента.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17821
Переглядів
Коментарі
гость
09:30 / 10 Липня 2010
А во сколько и у какого судьи будет заседание?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop