ПРОЕКТИ
17:59
П'ятниця, 18 Червня 2010

Національним радіо тимчасово керуватиме Анатолій Табаченко

Держкомтелерадіо призначив першого віце-президента Національної радіокомпанії України Анатолія Табаченка виконувачем обов'язків генерального директора компанії.

Про це сказав ТК голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

 

Також пан Плаксюк повідомив, що Держкомтелерадіо зробив подання в Кабінет Міністрів на заміщення вакантної посади генерального директора НРКУ.

 

За його словами, комітет подав у Кабмін кілька кандидатур на розгляд, проте конкретних прізвищ не назвав.   

 

Нагадаємо, що сьогодні, 18 червня підписано наказ по звільнення  Віктора Набруска з посади президента Національної радіокомпанії України.

 

Як повідомляла ТК, Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НРКУ своєю постановою від 2 червня. Згідно з документом, функції з управління радіокомпанією здійснює Держкомтелерадіо. А керівництво діяльністю радіокомпанії здійснює її генеральний директор (а не президент, як було раніше), який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14960
Переглядів
Коментарі
garny
11:26 / 25 Червня 2010
Табаченко - абсолютно адекватний! Радійник. Годиться
Пилип з конопель
16:22 / 21 Червня 2010
Українське радіо - унікальний радянський заповідник, що зберігся неушкодженим аж з 80-х. Там досі сидять релікти, яких вже не зустрінеш в інших державних структурах. Є серед них і високого рівня професіонали, завдяки яким на УР є що слухати - це Микола Аммосов, Вероніка Маковій, Ніна Новоселицька та чимало інших. Але є і такі як Табаченко - радянські кар*єристи, які віддано будуть служити будь-якій владі, і рубати підлеглим пальці, коли шеф попросить підстригти нігті...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop