ПРОЕКТИ
17:18
П'ятниця, 30 Квітня 2010

На кіноринку у Каннах презентують три нові українські фільми

На кіноринку у Каннах презентують три нові українські фільми

В українському павільйоні, який втретє працюватиме на Каннському кіноринку у Віллаж Інтернасьйональ, буде презентовано три стрічки: «Чоловік моєї вдови» Леоніда Горовиця, «Дніпро» Олександра Шапіро та документальний фільм «Три історії Галичини» Ольги Онишко. Про це під час прес-конференції щодо Канського фестивалю повідомив директор Української кінофундації Андрій Халпахчі.

 

За словами пана Халпахчі, у павільйоні також можна буде ознайомитися з класичними та сучасними українськими фільмами на DVD, каталогом українського кіно за 2009-2010 роки тощо.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», цього року вперше в історії України в офіційній програмі фестивалю заявлені два фільми. Це картина «Щастя моє» Сергія Лозниці (Україна-Німеччина-Голландія), разом з 17-ма претендентами змагатиметься за перемогу у головному конкурсі. Також у програмі спеціальних показів бере участь новий фільм Отара Іоселіані «Шантрапа» (Україна-Франція)

 

Цьогорічний Канський кінофестиваль триватиме з 12 по 23 травня.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21544
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop