ПРОЕКТИ
18:35
П'ятниця, 27 Листопада 2009

Євген Іхельзон звільнився з газети «Сегодня»

Євген Іхельзон звільнився  з газети «Сегодня»

Після майже п'яти років співробітництва спеціальний кореспондент газети «Сегодня» Євген Іхельзон написав заяву про звільнення за згодою сторін.

 

Сьогодні, 27 листопада, останній день роботи журналіста у штаті редакції. Про це він повідомив у блозі на сайті «Української правди».  

 

У коментарях «Детектор медіа» своє рішення пан Іхельзон пояснив зміною поглядів на сферу діяльності. «Я довго думав про це і прийшов до висновку, що на даному етапі  не маю бажання працювати щодня в офісі. Жодних конфліктів з керівництвом у мене немає, все добре», - розповів спецкор.

 

Наразі він збирається залишити Україну на період виборів та поїхати до Індії. Щодо подальших планів остаточного рішення ще не має. Каже, що найімовірніше продовжить працювати дистанційно у сфері  медіа: «Журналістика мені цікава».

 

В «Сегодня» Євген Іхельзон працював протягом  чотирьох років та десяти місяців. Займав посади позаштатного кореспондента, кореспондента, редактора відділу новин. Останні півтора роки був спеціальним кореспондентом. За період  роботи у штаті редакції висвітлював чимало резонансних тем. Зокрема, грузино-осетинський конфлікт 2008 року, події у Чечні, політичні та  соціальні проблеми.

 

«Я думаю, це була чудова школа журналістики, в першу чергу. Це єдине місце, де можна було навчитися розумінню сучасних медіапроцесів. Також в мене лишилися теплі спогади про колектив. Але цей період слід закінчувати і переходити до наступного класу. Побачимо, як воно буде», - підсумовує пан Іхельзон.

 

«Детектор медіа»

 

Фото Павла Старостенка

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
19052
Переглядів
Коментарі
Дымовуха
05:25 / 29 Листопада 2009
Женя шо такое, ты куда?
Питання
09:38 / 28 Листопада 2009
А в голопупенской ТРК тоже звільнилося 2 чоловіки. Почему телекритика об єтом не пишет?
О.К.
02:40 / 28 Листопада 2009
Вельми забавний шаманіст,і головне - щирий.
indigo
21:14 / 27 Листопада 2009
Женя, молодец! Необычное и очень правильное решение. Когда упираешься в стенку - нужно кардинально сменить атмосферу и "перезагрузиться". Привет одной из самых удивительных стран на земле - Индии!
Тезка
20:51 / 27 Листопада 2009
Удачи, Женя! Тепла тебе в Индии!:))
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
Ні, не користуюсь!
Не знаю що таке push-сповіщення
Інше або коментар:


Чи користуєтеся ви зараз
на будь-якому сайті
push-сповіщеннями?

Так, користуюсь!
14.1% (13)
 
Ні, не користуюсь!
54.3% (50)
 
Не знаю що таке push-сповіщення
27.2% (25)
 
Інше або коментар:
4.3% (4)
 
Загалом відповідей: 92
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop