ПРОЕКТИ
17:51
Понеділок, 27 Липня 2009

«Закрита зона» припиняє виробництво «Відкритої зони» за браком грошей

Продюсерський центр «Закрита зона» прийняв рішення припинити виробництво програми «Відкрита зона». Цю інформацію ТК підтвердила генеральний продюсер «Закритої зони» й автор «Відкритої зони» Наталка Фіцич.

 

«У середу на Першому національному буде останній випуск», - повідомила вона.

 

За її словами, головна причина закриття проекту - фінансова. Переживши перший етап кризи, програма втратила спонсора, а нового знайти не вдалося. «Я зрозуміла, зрештою, що соціальна журналістика й публіцистика не викликають зараз захоплення ані з боку спонсорів, ані з боку телеканалів. Крім того, є й особисті причини: я вже три роки роблю цю програму й хочу йти далі. Я буду рухатися в іншому напрямку», - пояснила пані Фіцич.

 

Наталка Фіцич більше не готуватиме циклові проекти для телебачення, а займатиметься документальним кіно. «Для мене є очевидною відсутність інтересу до проектів, які я хотіла б робити - це соціальна публіцистика, розумне телебачення для розумних людей. Тому я зосереджуюся на документалістиці», - розповіла вона.

 

Керівник «Закритої зони» зняла документальний фільм і нині готується до фестивалів у Європі. Детальніше про фільм Наталка Фіцич пообіцяла розповісти згодом, уточнивши, що робила його для себе, а не орієнтуючись на вказівки телевізійних менеджерів, оскільки український ринок на даному етапі її не цікавить.

 

Продюсерський центр «Закрита зона» при цьому продовжуватиме виробляти програму розслідувань «Попередження» з Миколою Вереснем, яка виходить на Першому національному.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26101
Переглядів
Коментарі
Поет Луканофф
11:44 / 28 Липня 2009
У Фіцич і Ар"єва бізнес нівроку, Знімають там фільми собі так потроху. Ніхто не показує фільми - ну й що? Їм главноє - спонсор й налічний расчот. "Нас не розуміють!" Наталка верзе, Та стрічка магнітна повзе і повзе. Шухляди забито відзнятим кіно, А хто це побачить - сім"ї все одно. Інвестор австрійський дохід зажадав, Луценко вмішався, той швидко відстав. Наталка - продюсер, Володя - нардеп, Отак і працюює продакшн-вертеп.
Porgy&Bess
20:39 / 27 Липня 2009
Шкода. Світла передача була.
qq
18:57 / 27 Липня 2009
продюсер закритої зони, вона ж автор відкритої. Я шизєю
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop