ПРОЕКТИ
13:07
Середа, 21 Січня 2009

Національна телекомпанія придбала серіали Genie in the House та Watch Over Me

Національна телекомпанія придбала серіали Genie in the House та Watch Over Me
 
 
Національна телекомпанія України закуповує художні фільми через дистрибуторські компанії «КІТ», «Прайм-тайм», «1+1 дистрибушн», а документальні – через компанії «Телефон» та «Віател».
 
Зараз компанія планує закупити низку дитячих фільмів та планує запровадження лінійки тематичних стрічок. «Зараз ми розглядаємо італійське кіно – міні-серіали – для слоту 20.00 – 21.00. Можливо, в нас буде така лінійка. Я б хотів довести до кінця ідею з днями кіно: італійського, французького, американського», – розповів пан Чернюк. Проте результативність переговорів із дистрибуторами залежить від фінансового забезпечення телекомпанії. «Поки що невідомо, чи матимемо ми кошти на цей продукт, адже зараз наш бюджет навіть не розпланований на рік, – сказав віце-президент НТКУ. – У нас є кошти на ліцензійні права на трансляцію кіно, серіалів і спортивних трансляцій. Якщо ми купимо, наприклад, фігурне катання, на кіно може не вистачити».
 
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
25170
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop