Журналісти, чиї права були порушені, зустрілися зі Спеціальним доповідачем ООН

17 Травня 2007
1096
17 Травня 2007
12:30

Журналісти, чиї права були порушені, зустрілися зі Спеціальним доповідачем ООН

1096
Журналісти, чиї права були порушені, зустрілися зі Спеціальним доповідачем ООН

17 травня в українському представництві Організації Об’єднаних Націй відбулася зустріч українських журналістів зі Спеціальним доповідачем ООН із питань захисту права на свободу слова Амбеї Ліґабо – відомим кенійським журналістом, письменником, дипломатом і правозахистом. Про це повідомляють «Известия в Украине». Пан Ліґабо прибув в Україну для підготовки доповіді для сесії Ради ООН із прав людини.

 

У зустрічі взяли участь українські журналісти, які тією чи іншою мірою постраждали від цензури, переслідувань або нападів. Зокрема, пан Ліґабо розмовляв із представниками каналу СТБ, які постраждали від дій депутата Олега Калашникова, журналістом Володимиром Кацманом, побитим у квітні 2006 року, журналістом Сергієм Кузіним, який має претензії до судових інстанцій Донецької області, першим віце-президентом і колишнім автором та ведучим «Толоки» на Першому Національному Віктором Павлюком, журналістами «Ладижинської газети», які відбиваються від судових позовів мера міста Ладижина Вінницької області.

 

За результатами моніторингу ситуації зі свободою слова в Україні Амбеї Ліґабо у п’ятницю, 18 травня, проведе у Києві прес-конференцію, а потім підготує спеціальну доповідь про реалізацію в Україні прав на свободу слова і факти дискримінації людей, які працюють у сфері мас-медіа, для чергової сесії Ради ООН із прав людини.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1096
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду