ПРОЕКТИ
11:57
Середа, 12 Липня 2017

14 липня – відкриття виставки карикатур

14 липня 2017 року в в приміщенні обласного художнього музею ім. Галагана (м. Чернігів, вул. Горького 6) відбудеться відкриття виставки карикатур членів Асоціації карикатуристів України
14 липня – відкриття виставки карикатур

На виставці в будуть представлені роботи, відомі як карикатури «без слів». Історія їх народження йде в шістдесяті роки минулого століття, коли на сторінках газет і журналів почали з'являтися маленькі чорно-білі малюнки "без слів", які в даний час перетворилися в самодостатній вид мистецтва зі своїми правилами, методами, філософією, лідерами і визнаними майстрами.

Карикатуристи України, за визнанням провідних світових майстрів, є одними з лідерів цього незвичайного жанру мистецтва і, на жаль, що часто буває, незнайомі глядачам нашої країни.

Аналогічна виставка відбулася нещодавно Києві, в Шоколадному будиночку.

Відкриття виставки - 15.00. Вхід безкоштовний. Акредитація не потрібна.

Телефон для довідок: (063) 578-0482, Костянтин Казанчев (організатор виставки, голова правління Асоціації карикатуристів), e-mail: kazanchev@ukr.net.

Асоціація карикатуристів - громадська недержавна неприбуткова організація, заснована в 2002 р, об'єднує карикатуристів майже з усіх регіонів України. Серед членів Асоціації - неодноразові переможці міжнародних конкурсів карикатур. Практично на кожному міжнародному конкурсі карикатур українські художники стають лауреатами. За час незалежності України членами асоціації було отримано понад сімсот призів різного ґатунку на найпрестижніших міжнародних виставках карикатури в різних країнах на всіх континентах.

Основний захід, який проводить Асоціація, -  міжнародний конкурс карикатур, (започаткований 2001 року), в ньому  брали участь карикатуристи близько 80 країн світу. Конкурс організований з метою популяризації української карикатури і карикатури в цілому. Всього Асоціація провела 25 конкурсів (як міжнародних так і українських) і понад 50 виставок.

Докладніше  про Асоціацію карикатуристів і проведені конкурси  можна дізнатися на веб-сайті: www.cartoon.org.ua.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
959
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop