ПРОЕКТИ
15:19
Понеділок, 26 Червня 2017

17-20 липня - Літній Кіноринок на 8-ому Одеському міжнародному кінофестивалі

17-20 липня Одеський міжнародний кінофестиваль проведе Літній Кіноринок – головний професійний майданчик для спілкування кінопрофесіоналів, які працюють в сфері прокату кіно
17-20 липня - Літній Кіноринок на 8-ому Одеському міжнародному кінофестивалі
17-20 липня - Літній Кіноринок на 8-ому Одеському міжнародному кінофестивалі

Український Кіноринок традиційно є головним професійним майданчиком для спілкування кінопрофесіоналів, які працюють в сфері прокату кіно: дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, кіностудій, технічних компаній та інших організацій. 

Під час Літнього Кіноринку 2017 року відбудуться презентації головних дистриб’юторських компаній країни – Ukrainian Film Distribution, Кіноманія, MMD, SVOEkino, Артхаус Трафік, ParakeetFilm, Вольга Україна. Новинки квиткових систем представлять компанії 2show та Vista.

В рамках освітньої секції пройдуть презентації технічних компаній: СінемаНекст Україна, AsiaCinema, КІНОПРОКАТ, РЕАЛ КІНО, OSRAM, Кіносвіт Діджітал.

На кінопрофесіоналів чекатимуть ексклюзивні презентації фільмів від компанії Film.ua Group, презентація дитячих музичних фільмів Carrot Cake Studio, а також матеріалів фільмів «Казка про гроші» (реж. Олеся Моргунець) та валютної комедії «Сотка» (реж. О. Бєляк).

Також у учасників Кіноринку буде можливість дізнатись про проект «Дивись українське - твори своє майбутнє!» та взяти участь у публічному обговоренні роботи Об’єднання кінотеатрів та кінотеатральних мереж України. Міжнародну програму Кіноринку представить дискусійна панель про проблеми дистрибуції фільмів на невеликих ринках за участі представників Литви, України та Грузії. 

Із програмою Літнього Кіноринку-2017 можна ознайомитися на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Фото: oiff.com.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
665
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop