ПРОЕКТИ
09:35
П'ятниця, 21 Квітня 2017

13 травня Школа журналістики УКУ запрошує на день відкритих дверей і лекцію Денніса Чемберліна

13 травня 2017 року Школа журналістики Українського католицького університету запрошує всіх охочих на День відкритих дверей та лекцію американського фотожурналіста, лауреата Пулітцерівської премії Денніса Чемберліна «Як фотокамера відкриває двері у світ».
13 травня Школа журналістики УКУ запрошує на день відкритих дверей і лекцію Денніса Чемберліна
13 травня Школа журналістики УКУ запрошує на день відкритих дверей і лекцію Денніса Чемберліна

У програмі зустрічі – знайомство з викладачами та студентами, презентація магістерської програми з журналістики та інших навчальних проектів школи, відповіді на запитання, екскурсія, музичний сюрприз та польоти квадрокоптера.

Захід розпочнеться о 10.30 за адресою: Львів, вулиця Хуторівка, 35а, конференц-зал філософсько-богословського факультету Українського католицького університету. Вхід вільний для всіх охочих.  Якщо маєте запитання, пишіть на адресу journalist@ucu.edu.ua.

Довідка:

Денніс Чемберлін у 2016-2017 року викладає у Школі журналістики УКУ. Фотожурналіст, викладач Школи журналістики Ґрінлі Університету штату Айова (Сполучені Штати Америки). Гостьовий професор Школи журналістики УКУ. Лауреат Пулітцерівської премії. Працював для National Geographic, The Economist, Forbes, GEO, Libération, Newsweek, TIME Magazine, New York Times Magazine, US News & World Report, PepsiCo. International, Procter&Gamble, International Paper тощо. 1983 року разом із колективом Fort Wayne News-Sentinel був відзначений Пулітцерівською премією. У 1987-2002 роках працював у Польщі. Детальніше на сайті dennischamberlin.com

Школа журналістики Українського католицького університету – це розташований у Львові освітній центр, який з 2011 року творить нові можливості для якісних змін особистості і суспільства. Фахова магістерська освіта за сучасною моделлю універсального журналіста поєднується тут із просвітницькими, видавничими, науковими та аналітичними проектами для широкої аудиторії. Наша мета – виховати покоління професіоналів, які дадуть українським медіа нову якість та демократичні стандарти. Детальніше на сайті journalism.ucu.edu.ua

На фото - Денніс Чемберлін

Фото: Школа журналістики УКУ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
662
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop