ПРОЕКТИ
18:21
Понеділок, 10 Квітня 2017

До 20 травня – подання на Конкурс журналістських матеріалів «За лаштунками «мирного атому»

Національний екологічний центр України оголошує конкурс журналістських матеріалів на тему «За лаштунками “мирного атому”». Переможець у кожні з трьох номінацій отримає грошовий приз у сумі 7000 грн.
До 20 травня – подання на Конкурс журналістських матеріалів «За лаштунками «мирного атому»

Конкурс проводиться з нагоди річниці Чорнобильської трагедії та має на меті привернути увагу до наслідків атомної катастрофи, а також до викликів і проблем сучасної атомної енергетики в Україні і світі, а також до можливих безпечних альтернатив.

Перевага в конкурсі буде надаватися матеріалам, у яких один із акцентів був на досвіді інших країн та глобальних трендах.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати посилання на опубліковані матеріали на електронну скриньку press AT necu.org.ua  до 20 травня включно із зазначенням «Конкурс» в темі листа.

На конкурс «За лаштунками “мирного атому”» (далі — Конкурс) приймаються статті, подкасти та відеосюжети українською або російською мовами, на теми: висвітлення наслідків Чорнобильської катастрофи та потреби їх подолання; сучасні проблеми та виклики атомної енергетики в Україні і світі; сталі альтернативи атомній енергетиці.

Участь у Конкурсі можуть брати журналісти всіх видів українських ЗМІ.

Конкурс має такі номінації, відповідно до тем, які можуть бути висвітлені в конкурсних матеріалах:

-висвітлення наслідків Чорнобильської катастрофи;

-сучасні проблеми та виклики атомної енергетики;

-сталі альтернативи атомній енергетиці.

Обсяг текстових матеріалів, що прийматимуться до участі в конкурсі – від 3 тис. До 12 тис. друкованих знаків (з пробілами). Для подкастів та відеосюжетів обмеження відсутні.

До Конкурсу приймаються матеріали, опубліковані у ЗМІ з 1 квітня по 15 травня 2017 року. Посилання на матеріали або скановані копії друкованих текстів необхідно надіслати на адресу press@necu.org.ua  з позначкою «Конкурс» до 20 травня. Також у листі потрібно вказати прізвище та ім’я автора та його місце роботи.

Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого входитимуть екологи, енергетики та журналісти.

Роботи, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не вестимуть листування з авторами щодо змісту текстів.

Переможці в кожній з номінацій отримають грошову винагороду у сумі 7000 грн.

Перевага в конкурсі буде надаватися матеріалам, у яких один із акцентів був на досвіді інших країн та глобальних трендах.

У випадку, якщо у певній номінації, на думку журі Конкурсу, не буде журналістського матеріалу, достойного нагороди, організатори не будуть нагороджувати у цій номінації жодного учасника.

Надсилаючи роботи для участі в Конкурсі, учасники надають «Національному екологічному центру України» право на публікацію надісланого тексту на партнерських сайтах із зазначенням автора та ЗМІ-першоджерела. Учасник, за потреби, бере на себе узгодження републікації з редакцією-правовласником.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
362
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop