ПРОЕКТИ
18:30
Середа, 16 Листопада 2016

Ганна Жижа звернулася до всіх представників правосуддя, залучених до справи «Ревізор» vs «Інспектор Фреймут»

15 листопада 2016 року автор сценарію «Ревізора» і співавтор програми «Ревізор» Ганна Жижа зробила відкрите звернення до суддів, до слідчого своєї кримінальної справи і до «усіх, кого це стосується». У ньому вона заявляє, що авторські права на типовий сценарій «Ревізор» були нею передані Новому каналу не пізніше 2012 року, а права в частині вкладу сценариста на перші випуски самого «Ревізора» – в серпні 2011
Ганна Жижа звернулася до всіх представників правосуддя, залучених до справи «Ревізор» vs «Інспектор Фреймут»
Ганна Жижа звернулася до всіх представників правосуддя, залучених до справи «Ревізор» vs «Інспектор Фреймут»

Директор юридичного департаменту Нового каналу Катерина Мороз пояснює: «Чим відрізняється наша тяжба з телеканалом 1+1, так це кількістю і креативом заяв "плюсів". Наприклад, що 1+1 не могли використовувати сценарій "Ревізора", тому що у них був відсутній його текст. Складається враження, що в 1+1 застосовують метод "говори все, що спаде на думку, може щось спрацює"».

Одна з таких заяв –про те, що права на «Ревізор» належать Новому каналу тільки з червня 2014 року. Але через те, що до цього часу «Інспектор Фреймут» вже виходив в ефір, він не міг взяти з «Ревізора» жодного елемента. «Можливо, варто чекати, що наступною заявою 1+1 буде те, що це"Ревізор"є копією "Інспектора"?», –задається питанням Катерина Мороз.

Заява Ганни Жижі розставляє дати по місцях: «Мною – автором Літературного твору під назвою "Типовий сценарій телевізійної передачі «Ревізор»"(далі - Літературний твір) передані ТОВ "Новий канал" виключні майнові права на зазначений вище Літературний твір. Передача виключних майнових прав сталася на підставі Договору без номера від 01 червня 2012 року». Далі в цьому ж тексті Ганна Жижа заявляє, що і виключні майнові права в частині творчого внеску сценариста до аудіовізуального твору «Ревізор» були передані нею Новому каналу, це сталося 1 серпня 2011 року, за Авторським договором №1/08-2. І передавалися вони Ганною з моменту створення об'єктів інтелектуальної власності – сценарію і програми «Ревізор». Підпис Г.В. Жижі на заяві завірив 15 листопада 2016 року київський нотаріус Ю.П.Тесленко.

Нагадаємо, що при подачі в 2015 році заяви до Верховного Суду України телеканал 1+1 вказав таку кількість «порушень», що розгляд справи вівся трьома з чотирьох палат Верховного Суду: у кримінальних, цивільних та господарських справах, всього було залучено близько 30 суддів.

Прес-служба StarLightMedia
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1423
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop