До 30   травня - прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

До 30 травня - прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

25 Квітня 2016
790
25 Квітня 2016
14:15

До 30 травня - прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

790
Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбудеться в четвертий раз з 22 квітня до 30 травня. Конкурс поєднує активізм та різного роду креативні практики. Традиційно на конкурс приймаються роботи, тематично пов’язані із захистом свободи слова, доступу до публічної інформації, протидії цензурі, а також присвячені спеціальній темі року.
До 30   травня - прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»
До 30   травня - прийом робіт на 4-й Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни»

Цьогоріч такою темою стала «Корупція – це…». Україна так само як й інші молоді демократії опинилася в ситуації пробуксовування реформ. Основною перепоною на шляху успішного розвитку стала корупція. Свобода слова, критичне мислення, спільні дії громадян, спрямовані на контроль за владою, здатні змінити ситуацію. Осмислення проблеми та відкритий діалог – перший крок на шляху змін.

Роботи на конкурс приймаються в п’яти категоріях: зображення, текст, вірш, лозунг, мультимедіа.

Особливістю конкурсу є його демократичність – участь може взяти кожен, незалежно від віку, громадянства, освіти.

Подати роботи можна чотирма мовами: українською, кримськотатарською, англійською, російською.

Переможців конкурсу визначатимуть три журі: журі експертів, інтернет-користувачів та спеціальне журі.

До складу журі експертів увійшли: Алім Алієв, співзасновник «Крим SOS», медіа-консультант; Микола Гончаров, дизайнер; Аліса Ложкіна, головний редактор Art Ukraine; Наталя Синепупова, дизайнер, Школа візуальних комунікацій; Наталя Соколенко, журналіст, «Громадське радіо»; Анастасія Станко, журналіст, Hromadske.tv; Владислав Троїцький, режисер, продюсер, засновник ГОГОЛЬFEST.

До спеціального журі увійшли представники організацій з протидії корупції та журналісти-розслідувачі: Дмитро Гнап, журналіст, програма «Слідство.інфо»;  Олексій Хмара, виконавчий директор Transparency International Україна; Тетяна Пеклун, членкиня правління Центру протидії корупції; Наталя Седлецька, журналістка, програма «Схеми».

У дні конкурсу відбудуться також дискусії та майстер-класи з арт-активізму. Після оголошення рішення журі найкращі роботи експонуватимуться в Києві та регіонах України.

Контакти: Антон Іванов, 050 494 58 30, cenzuri.stop@gmail.com

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
790
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду