ПРОЕКТИ
Інтерв'ю
Редактор The Financial Times Тоні Барбер: «Російська пропаганда зачіпає всі країни Європи»
12 Червня 2017
Дар’я Проказа
Британський журналіст, який тридцять років висвітлює європейську політику, каже, що журналісти засвоїли урок Брекзиту та американських виборів.
Дмитро Хоркін: «На роботі в мене не має бути друзів...»
08 Червня 2017
Ольга Жук
«Детектор медіа»
Алексей Куракин о Deepmetrics: Мы первые, кто показывает измерения catch-up
08 Червня 2017
Галина Петренко
Вчера, 7 июня, «Медиа Группа Украина» презентовала линейку цифровых измерительных и аналитических продуктов для рынка телевидения и рекламы от компании Digital Screens под названием Deepmetrics. Deepmetrics измеряет просмотр в IPTV и ОТТ, источники данных – интерактивное телевидение «Укртелекома», данные Oll.tv и партнерской сети Oll.tv, результаты репрезентативны только для абонентов этих провайдеров. «Детектор медиа» побывал на презентации и расспросил директора по развитию бизнеса «Медиа Группы Украина» Алексея Куракина о перспективах монетизации таких измерений и о готовности провайдеров однажды объединить свои аналитические усилия.
Співзасновники Чернівецького громадського ТБ: Ми, можливо, ефективніші за багатомільйонні проекти
07 Червня 2017
Світлана Остапа
Співзасновники Чернівецького громадського телебачення Infokey — про народження,становлення та власне бачення розвитку своєї громадської ініціативи.
«Інколи журналісти кажуть: нам ця історія не підходить, тому що людина замало страждала», — інтерв’ю з правозахисницею
07 Червня 2017
Вікторія Пархоменко
Які типові помилки медійників у висвітленні тем, пов’язаних із дискримінацією, і яка роль журналіста, який пише про права людини, — в інтерв’ю MediaSapiens розповіла правозахисниця Ірина Федорович.
«Час хризантем» першого червня
05 Червня 2017
Олена Коркодим
«Детектор медіа»
У кінопрокат вийшов фільм українського кінорежисера Дмитра Мойсеєва. У розмові з ним — про авторське кіно, кінодистрибуцію й тиждень показу фільму, заради якого команда стрічки працювала два роки
Осмислення Голокосту допоможе усвідомленню АТО – Ірина Славінська
05 Червня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
«Від того, як добре і як опрацьовано ми говоримо про Голокост, залежить, що наші діти та онуки читатимуть про події АТО, про досвід Євромайдану, про інші кризові речі, які переживає країна», - переконана Ірина Славінська, авторка та ведуча «Громадського радіо». Замислитися про важливість обговорення Голокосту, зокрема й шляхом дискусії у ЗМІ, журналістку змусив перегляд фільму режисера Ахтема Сеітаблаєва «Чужа молитва».
«Голос Києва» переїде на «Українське радіо» з тарганами та друкарською машинкою
04 Червня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
«Нам треба зриватися з насиджених місць. Коштів на придбання нової техніки не обіцяють. Всю стару апаратуру, яка тут є, треба знімати, і переносити на "Українське радіо"», – сказав «Відеотеці» заступник директора виконавчого (по радіомовленню) філії НСТУ «Київська регіональна дирекція» Григорій Южда.
Наталя Седлецька: «Речниця СБУ каже неправду й це легко доводиться»
02 Червня 2017
Гала Скляревская
Головна редакторка програми «Схеми: корупція в деталях» — про ситуацію, що склалася навколо сюжету програми  
Максим Кривицкий: «Мы больше не говорим, что “2+2” – нишевый мужской телеканал»
31 Травня 2017
Галина Петренко
Максим Кривицкий был назначен генеральным продюсером телеканала «2+2» в январе 2017-го, сменив на этом посту Глеба Корнилова. До того он в течение четырех лет работал программным директором российского телеканала «Пятница», а еще раньше был заместителем директора телеканала К1 по вопросам программной политики. «Детектор медиа» поговорил с Максимом Кривицким о том, каким станет «2+2» под его руководством, сколько сериалов и других продуктов собственного производства на нем появится, а также почему смешанные единоборства лучше футбола.
Загалом сторінок: 91 / Загалом записів: 904
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop