ПРОЕКТИ
Статті
Роздержавлення ЗМІ: зміна курсу чи декорацій?
21 Грудня 2017
Віра Черемних
для «Детектора медіа»
Завершується ще один рік переходу державних і комунальних друкованих ЗМІ до незалежності. Невідворотно наближається година «Х» - 31.12.18, коли всі видання мають остаточно розлучитися з владними співзасновниками. І не тільки юридично, організаційно, фінансово, а перш за все – в питаннях редакційної політики.
Ахметов, Порошенко та Дно — головні герої телевізійних маніпуляцій листопада
21 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
А ви знали, що Україна ледь існує, давати пільги Ахметову — це хороша ідея, а Петро Порошенко ніколи не робить нічого поганого?
Журналістику не окупувати
20 Грудня 2017
Юлія Шестакова
Чи можливо зробити журналістське розслідування про окуповані території? Медійники кажуть — так. Та якщо ви вирішили займатися темою Криму чи Донбасу, подбайте про свою безпеку та безпеку своїх джерел. Про те, чого не варто робити під час підготовки матеріалу та якими сучасними інструментами можна користуватися, — на прикладі трьох журналістських розслідувань.
«Доброго ранку, Країно!»: користь від структурованого хаосу
20 Грудня 2017
Інна Долженкова
для «Детектора медіа»
Програма почала виходити з 20 листопада, щоранку від 6:30 до 9:30, включно з вихідними.
Фантастичні фейки й де їх шукати. Як fake news стало поняттям року
20 Грудня 2017
Тетяна Гордієнко
У 2017 році з’явилися нові класифікації фейків, а головне — різні способи боротьби з ними: це кроки Facebook та Google, фактчекінгові проекти, урядові ініціативи та… думка про те, що лише спростовувати їх недостатньо.
«Нова Волинь»: контрпрограмування, експерименти та пошуки формату
20 Грудня 2017
Наталія Данькова
Новини, інтерактив та документалістика – три ключові кити програмної концепції телеканалу «Нова Волинь», який уже рік працює як філія ПАТ «НСТУ» «Волинська регіональна дирекція». Мовник має традиційну блочну структуру (ранок, день, вечір) із ключовими інтерактивними програмами, намагається експериментувати й шукає нові формати. Однак не має повноцінного уявлення щодо очікувань своїх глядачів.
Регіональні теленовини Одещини та Миколаївщини: рекордсмен «паркетних» згадок — прем’єр Гройсман
19 Грудня 2017
Антоніна Мніх
Абсолютним рекордсменом за кількістю появ у регіональних новинах став прем’єр Володимир Гройсман. Моніторинг новини миколаївських та одеських телекомпаній за 6–12 листопада 2017 року.
Димова завіса: кого маскують тележурналісти в антикорупційній війні
19 Грудня 2017
Ярослав Зубченко
Перелік усіх телеканалів, які, висвітлюючи протистояння антикорупційних відомств, відходили від журналістських стандартів.
The Best Ukrainian Films
19 Грудня 2017
Ярослав Підгора-Гвяздовський
для «Детектора медіа»
Випереджаючи Українську кіноакадемію, яка поки не оголосила навіть номінантів на нашу «Золоту дзиґу», колумніст «Детектора медіа» на свій розсуд не просто означить претендентів, а й визначить найкращих.
President turns toward citizens living in the occupied territories, Yatseniuk’s Narodnyi Front sticks to mainstream, Opposition Bloc carefully watches Kremlin
18 Грудня 2017
ГО «Детектор медіа»
While in Kyiv elites were preoccupied with in the new feuds, mutual allegations and crises, others were using old but proved methods to corrupt voters under both pro-European and pro-Russian rhetoric in their constituencies. As a result government’s legitimacy was undermined while people were given role of the silent, subdued and , majority. Report on the government’s communication policy toward Donbas in September-October 2017.
Загалом сторінок: 3059 / Загалом записів: 30582
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop