ПРОЕКТИ
Статті
Телебачення Вірменії: політ у невідомому напрямку
01 Грудня 2017
Андрій Рогозін
для «Детектора медіа»
Одна камера, трансляції тільки в Єревані, фотографії, хроніка й карти під начитку диктора замість знятих сюжетів, та ще й новини вчорашнього дня. Так у 1956 році починало своє існування вірменське телебачення. Нині перший канал Вірменії (Н1) — на передових позиціях серед місцевих медіа, проте не завдяки принципам незалежного мовлення, яких йому належало б дотримуватися як суспільному мовнику.
Настя Станко: «Не можна перемогти у війні, приховуючи правду»
01 Грудня 2017
Єлизавета Стрій
для «Детектора медіа»
Настя Станко, журналістка «Громадського телебачення», впевнена, що влада, маніпулюючи «патріотизмом», дискредитує медіа, які працюють за етичними стандартами. Про роботу журналістів в умовах війни, однобокість викладення матеріалів та «інформаційний шум» журналістка говорила на лекції зі студентами Києво-Могилянської академії.
П’ять запитань кропивницьким журналістам про професійні стандарти
30 Листопада 2017
Наталя Фенько
Ми запитали місцевих журналістів, які стандарти, на їхню думку, часто порушуються в регіональній пресі й чому.
Зустрічайте! Політтехнолог Володимир Грановський – консультант ток-шоу «Український формат» на NewsOne (ТИЗЕР)
30 Листопада 2017
«Відеотека»
Грановський, Мураєв та Заліщук за лаштунками "Українського формату" на NewsOne.
Українське ТБ: Жінка-експерт? Ні, не чули
30 Листопада 2017
Юлія Шестакова
У новинах українських телеканалів жінки згадуються майже втричі рідше, ніж чоловіки. Аналіз українських телеканалів на предмет дотримання гендерного балансу продемонстрував переважну присутність жінок у соціальних темах. Майже всі політичні, кримінальні й економічні теми коментують чоловіки. Крім того, на українські телеканали майже не запрошують жінок-експерток.
Новинний ефір як інструмент бюджетотворення
29 Листопада 2017
Ярослав Зубченко
Політики намагаються впливати на бюджет не лише у стінах Верховної Ради, а й на улюблених телеканалах. НАБУ програє «антикорупційну війну» на «Україні». Ані Лорак виступила в Києві й спровокувала журналістів «1+1» на критичний сюжет.
Президент повернувся обличчям до людей на окупованих територіях, партія Яценюка тримає ніс по вітру, а «Опоблок» оглядається на Кремль
29 Листопада 2017
ГО «Детектор медіа»
Поки в Києві політики занурюються в міжусобиці, взаємні звинувачення та нові кризи, на місцях поновлюють роботу добре відомі методи матеріального заохочення лояльності виборців під прикриттям проросійських та проєвропейських гасел. Легітимність нової влади розмивається, а громадянам знову відводиться роль «мовчазної», безвільної та покірної більшості. МОНІТОРИНГ ДЕРЖАВНОЇ КОМУНІКАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО ДОНБАСУ (вересень — жовтень 2017 р.)
Юніорське «Євробачення»: перемога журі над глядачами
29 Листопада 2017
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Цього разу конкурс був дуже високого, порівняно зі звичним, рівня.
Загалом сторінок: 3051 / Загалом записів: 30508
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop