ПРОЕКТИ
Анонси
До 6 листопада - реєстрація на семінар для журналістів з питань переходу України до «зеленої» економіки
02 Листопада 2017
Представництво ЄС в Україні
Програма ООН з навколишнього середовища (UNEP) 6 листопада організовує семінар для журналістів щодо шляху та потенціалу переходу України до «зеленої» економіки. Захід буде проведено 7 листопада у межах конференції на тему «Екологічно орієнтоване зростання: шлях України до модернізації і підйому економіки» під керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Міністерства екології та природних ресурсів України.
01 Листопада 2017
«Детектор медіа»
Проект «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Партнерство заради належного врядування», у співпраці з Національною спілкою журналістів України запрошують редакторів комунальних газет областей на практичні семінари «Як розвивати регіональну газету після реформування?».
18-19 листопада - Форум креативних індустрій у Києві
01 Листопада 2017
«Детектор медіа»
Дні креативності в Україні завершаться Форумом Креативних Індустрій, який відбудеться 18-19 листопада. На Форумі зберуться всі ключові гравці та креатори ринку.
2 листопада – зустріч представників ЗМІ з луганським письменником Василем Голобородьком
01 Листопада 2017
«Детектор медіа»
2 листопада о 13:00, біля Будинку творчості письменників в Ірпені (Київська область) відбудеться зустріч-інтерв’ю з 72-річним письменником Василем Голобородьком з Луганська, який наразі потребує допомоги
16 листопада – конференція Future Elections Summit
30 Жовтня 2017
У четвер, 16 листопада, відбудеться перша в Україні конференція, присвячена використанню новітніх технологій для ефективних комунікацій із громадськістю, проведення політичних кампаній та перемоги на наступних виборах — Future Elections Summit
31 жовтня - прес-конференція «Моніторинг ефіру інформаційних телеканалів щодо висвітлення тем АТО та окупації Криму»
30 Жовтня 2017
прес-служба Національної ради:
31 жовтня о 13:15 в Українському інформаційному агентстві Укрінформ відбудеться прес-конференція за участі голови Національної ради Юрія Артеменка і члена Національної ради Сергія Костинського.
30 Жовтня 2017
31 жовтня о 10.00 в приміщенні Національного прес-центру телебачення і радіомовлення України (вул. Хрещатик, 26) відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
27 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
2 та 3 листопада у готелі InterContinental Kiev відбудеться національна конференція National Media Talk: «Роль незалежних медіа в Україні».
1 листопада – громадські слухання НСЖУ з питань безпеки журналістів в Україні
26 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Національна спілка журналістів України ініціює проведення громадських слухань з питань захисту прав журналістів, боротьби з системною безкарністю та фізичною агресією щодо працівників ЗМІ.
Загалом сторінок: 226 / Загалом записів: 2251
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop