ПРОЕКТИ
Мультимедіа
Сергій Смальчук між спогадами, реальністю і снами
0
30 Жовтня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
Головний digital-інструмент Vogue.UA. Розповідає Марія Жданова
0
27 Жовтня 2017
«Відеотека»
Керівник digital-проектів українського Vogue Марія Жданова розповідає про сервіс web-аналітики onthe.io, про те, чому варто «очолити» Facebook, і трохи про дрес-код (ми не втрималися).
Майстер-клас Алли Самойленко «Як потрапити в кіно?»
0
20 Жовтня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
"Кілька років тому я зрозуміла, що це вже неможливо терпіти, і треба терміново виходити на зв'язок з акторами і пояснювати їм якісь елементарні речі",- так починає свій майстер-клас досвідчена кастинг-директорка Алла Самойленко.
Майстер-клас Аркадія Непиталюка «Як зняти свій дебютний фільм?»
0
17 Жовтня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
До чого варто придивлятися режисеру-дебютанту ще перед тим, як розпочати зйомку свого першого фільму?
Чи є в Україні кінокритики, до яких би дослухалась кіноіндустрія?
0
14 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
"Детектор медіа" вже неодноразово писав про конфлікт, який спалахнув у соцмережах між українськими кінокритиками та заступником голови Держкіно Сергієм Неретіним (дивіться попередні публікації з цієї теми тут).
Де знімали «Сторожову заставу»? Репортаж з екскурсії павільйонами Film.ua
0
12 Жовтня 2017
«Відеотека»
Фентезі-фільм «Сторожова застава» створила кіностудія «Kinorob». Стрічка стала одним із переможців п’ятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 18,1 млн грн.
Ольга Паращук: Ми висвітлювали перебіг урагану «Ірма» як реаліті-шоу
0
07 Жовтня 2017
«Відеотека»
Журналістка каналу «112 Україна» розповіла «Відеотеці» про свою роботу в умовах стихійного лиха, яке трапилося місяць тому в американському штаті Флорида.
Сергій Созановський: Ми починаємо говорити про мюзикл «Мавка»
857
05 Жовтня 2017
«Відеотека»
7 жовтня – прем’єра оновленого позаефірного шоу СТБ «Дім таємничих пригод». «Відеотека» відвідала допрем’єрний показ цього шоу та за його лаштунками поспілкувалась із відомими медіаперсонами, які прийшли на презентацію, - зокрема, про мету їхнього візиту. Дивіться репортаж.
Сергій Неретін vs українські кінокритики: хто кому що винен?
5597
01 Жовтня 2017
«Відеотека»
На тижні, що минає, у соцмережах знову загострилась і набула характер відкритого конфлікту одна із давніх проблем українського кіносередовища, - проблема запиту на кінокритику, її якості та соціальної відповідальності, зокрема її ролі у популяризації нових вітчизняних фільмів для публіки. «ВідеоТеКа» опитала фігурантів цього конфлікту.
Юрій Мінзянов: «“Припутні” для Star Media – це радше іміджева картина»
1034
29 Вересня 2017
«Відеотека»
У прокат вийшла комедія Аркадія Непиталюка «Припутні», створена компанією Star Media за підтримки Держкіно. На відміну від заступника голови Держкіно Сергія Неретіна продюсер фільму має сумніви, що «Припутні» зможуть повторити комерційний успіх фільму «DZIDZIO Контрабас». Дивіться репортаж «Відеотеки» з допрем’єрного показу стрічки про смішну й водночас моторошну історію, що сталася в одному українському селі.
Загалом сторінок: 106 / Загалом записів: 1056
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop