ПРОЕКТИ
Все за темою
У Херсоні суд заарештував майно керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського
268
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Херсонський міський суд заарештував майно керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого підозрюють у держзраді.
Суд залишив Вишинського під вартою до 13 вересня
197
11 Липня 2018
«Детектор медіа»
Херсонський міський суд залишив ще на два місяці під вартою головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді.
До справи проти Вишинського щодо держзради долучили матеріали провадження про зберігання зброї та наркотиків
230
11 Липня 2018
«Детектор медіа»
У Херсоні на судовому засіданні 11 липня щодо розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу керівнику «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському слідчий заявив, що до кримінальної справи щодо державної зради були долучені матеріали іншого кримінального провадження щодо керівника видання, зокрема щодо зберігання зброї та наркотичних засобів.
Адвокат Андрій Доманський хоче взяти на поруки керівника «РИА Новости Украина»
323
11 Липня 2018
«Детектор медіа»
11 липня у Херсонському міському суді адвокат Андрій Доманський подав судді заяву про те, що готовий взяти на поруки керівника «РИА Новости в Украине» Кирила Вишинського, якого підозрюють у державній зраді
У Херсоні суд розгляне продовження арешту Вишинського
180
11 Липня 2018
«Детектор медіа»
11 липня Херсонський міський суд розгляне клопотання про продовження тримання під вартою керівника «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського, підозрюваного у державній зраді
Прокуратура повідомила Вишинському про підозру у незаконному поводженні зі зброєю
337
06 Липня 2018
«Детектор медіа»
6 липня 2018 року прокуратура АР Крим та слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон) повідомили керівнику «РИА Новости Украина» Кирилу Вишинському про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 (незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів) КК України.
Україна може обміняти Вишинського і ще 12 осіб із подвійним громадянством - Геращенко
215
05 Липня 2018
«Детектор медіа»
Україна, задля звільнення українських політв’язнів, може віддати Росії, крім 23 узгоджених раніше, ще 13 осіб із подвійним громадянством, в тому числі й керівника «РИА Новости» Кирила Вишинського.
Ірина Геращенко пояснила, чому Вишинського немає в списку росіян на обмін
221
03 Липня 2018
«Детектор медіа»
Ані представники ОРДЛО, ані росіяни, ані в Мінську, ані в інших форматах ніколи не включали прізвище Вишинського в свої вимоги щодо обміну, повідомила перша віце-спікерка
Суд відпустив блогера Муравицького під домашній арешт до 25 серпня
269
28 Червня 2018
«Детектор медіа»
Житомирський суд задовольнив клопотання адвокатів підозрюваного у державній зраді місцевого блогера Василя Муравицького та відпустив його під домашній арешт до 25 серпня.
Вишинський написав заяву з проханням дозволити російському консулу відвідати його в СІЗО
227
21 Червня 2018
«Детектор медіа»
Головний редактор «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський, який перебуває під арештом у Херсоні за підозрою у держзраді, написав заяву слідчому з проханням дозволити російському консулу відвідати його в СІЗО.
Загалом сторінок: 7 / Загалом записів: 66
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop