ПРОЕКТИ
Все за темою
У Празі відкрилася виставка плакатів українського художника Андрія Єрмоленка про бойкот ЧС-2018 та звільнення Олега Сенцова (ФОТО)
112
18 Червня 2018
«Детектор медіа»
У центрі чеської столиці, на Староміській площі, в неділю, 17 червня, відкрилася виставка плакатів відомого українського художника Андрія Єрмоленка, темою яких є бойкот Чемпіонату світу з футболу в Росії та вимога звільнення ув’язненого в російській колонії режисера Олега Сенцова.
Денісова заявила, що російський омбудсмен не потрапить до Вишинського, доки вона сама не відвідає Сенцова
284
17 Червня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова сказала, що її російська колега Тетяна Москалькова не зможе відвідати в українському СІЗО керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, підозрюваного в держзраді, поки сама вона не потрапить до Олега Сенцова у російській колонії.
Порошенко закликав Росію звільнити понад 70 українських політв'язнів
195
17 Червня 2018
«Детектор медіа»
Президент України Петро Порошенко закликав Росію звільнити голодуючого українського режисера Олега Сенцова та ще понад 70 українських політв'язнів, яких утримують у РФ.
Денісова заявила, що російська сторона затягує процесс відвідування політв'язнів українським омбудсменом
269
16 Червня 2018
«Детектор медіа»
15 червня Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денісовій не вдалось відвідати українського політв’язня Олега Сенцова, якого утримують у колонії міста Лабитнангі (Тюменська область).
Адвокат Сенцова заявив, що його підзахисний не припиняв голодування
217
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Раніше російський омбудсмен Тетяна Москалькова повідомила українському омбудсмену Людмилі Денісовій, що український режисер нібито припинив голодування.
Російський омбудсмен заявила, що стан Сенцова «задовільний» і він «набрав 2 кілограми»
233
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Тетяна Москалькова заявила, що стан здоров’я українського політв’язня Олега Сенцова, якого утримують в російській колонії та який голодує понад місяць, «задовільний». За її словами, Сенцов «не втратив ваги».
Російський омбудсмен звинуватила українську колегу в порушенні домовленостей
291
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова порушила домовленості, поїхавши сьогодні, 15 червня, в Салехард до засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.
Сейм Польщі закликав РФ звільнити Сенцова, Кольченка та інших політв’язнів
127
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Польський Сейм схвалив резолюцію, в якій закликав російську владу звільнити ув’язнених в РФ українського режисера Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших українських політв’язнів
Українського омбудсмена не пустили в колонію до Олега Сенцова (ДОПОВНЕНО)
277
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, прибувши до колонії в Лабитнангі, отримала відмову у зустрічі із ув’язненим українським режисером без пояснення причин
Стивен Кинг призвал освободить Олега Сенцова
1617
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Писатель напомнил, что время заканчивается
Загалом сторінок: 50 / Загалом записів: 499
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop