ПРОЕКТИ
Все за темою
25 червня - прес-конференція «Як знищити свободу в Інтернеті: законопроект 6688»
109
22 Червня 2018
«Детектор медіа»
25 червня о 12:30 в приміщенні інформагенції УНІАН (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція на тему «Як знищити свободу в Інтернеті: законопроект 6688», організована Інтернет Асоціацією України.
В Алжирі вимикають інтернет, щоб туди не виклали питання шкільних іспитів
0
21 Червня 2018
MediaSapiens
Всесвітня павутина не працюватиме 20-25 червня кілька годин після початку кожного іспиту. До Facebook не буде доступу впродовж всього періоду шкільних екзаменів.
Коаліція «За вільний Інтернет» закликає депутатів не голосувати за законопроект щодо досудового блокування сайтів
230
21 Червня 2018
«Детектор медіа»
Юристи та правозахисники вважають, що внесений 21 червня до порядку денного Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері» №6688 «є спробою обмеження прав людини в інтернеті та створення механізмів тиску на провайдерів»
Держкомтелерадіо не дозволив ввезти з РФ 15 тис. книжок, в яких експерти виявили ознаки роспропаганди
353
21 Червня 2018
«Детектор медіа»
Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення на територію України 15 тис. примірників книжок, «у змісті яких присутні ознаки російської пропаганди»
Рада включила до порядку денного законопроект щодо досудового блокування сайтів
217
21 Червня 2018
«Детектор медіа»
21 червня Верховна Рада включила до порядку денного законопроект, який має на меті узаконити можливість тимчасового блокування доступу до сайтів і сервісів в інтернеті за рішенням не лише суду, а й прокурора, слідчого та Ради національної безпеки й оборони України.
Україні потрібен незалежний від держави Інтернет
527
21 Червня 2018
Сергій Рачинський
для «Детектора медіа»
Онлайн виник і існує як ринкове середовище, де самими учасниками створюються спонтанні порядки, які розвиваються завдяки саморегуляції…
У Харкові оштрафовано трьох підприємців за незаконну реалізацію книжок з Росії
381
21 Червня 2018
«Детектор медіа»
Держкомтелерадіо виявив та припинив у Харкові незаконну реалізацію книжок з Російської Федерації трьома підприємцями. Кожного оштрафовано на майже 40 тис. грн
Турчинов хоче законів, які розширять можливості державних органів у питаннях інформаційної та кібербезпеки
135
20 Червня 2018
«Детектор медіа»
Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що для захисту держави необхідно прийняти пакет законів, що значно розширять можливості державних органів у питаннях інформаційної та кібербезпеки.
Турчинов пояснив, за що українські сайти потрапили до санкційного списку
326
20 Червня 2018
«Детектор медіа»
Два українські інтернет-видання потрапили до санкційного списку через те, що транслювали військовий парад на окупованій території. Санкційний список далі буде розширюватися.
Російський продукт перестав домінувати в ефірі українського телебачення – Нацрада
360
20 Червня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Усі загальнонаціональні телеканали перевиконують квоту передач європейського та українського виробництва, а російський продукт перестав домінувати в ефірі українського телебачення. Таких висновків дійшла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами моніторингу 26 загальнонаціональних телеканалів.
Загалом сторінок: 566 / Загалом записів: 5655
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop