ПРОЕКТИ
Все за темою
Відмову ДМС у відповіді на запит «Детектора медіа» щодо журналістки Жанари Ахмет суд може визнати протиправною – медіаюрист
96
26 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Державна міграційна служба України відмовилася надати інформацію про підстави, на яких відмовила казахській журналістці Жанари Ахмет у наданні статусу біженця: у відповіді на запит «Детектора медіа» ДМС послалася на конфіденційність цієї інформації, а також на ст. 14 ЗУ «Про захист персональних даних», в якому не дозволяється поширення персональних даних без згоди суб’єкта цих даних. «Детектор медіа» попросив медіаюристів «Доступу до правди» надати юридичну оцінку відповіді міграційної служби.
143
26 Квітня 2018
Тексти
Цьогоріч з державного бюджету на фінансування творчих спілок на кшталт Спілки журналістів, письменників і т.п., виділено понад 20 млн грн. Це майже утричі більше, ніж у 2017-му. Важко уявити собі, який культурний «прорив» мають забезпечити об’єднання, які ведуть свою історію від тоталітаризму, а нині сенс їхнього існування для багатьох залишається незрозумілим.
У ІМІ з’явилася вакансія регіонального представника на Харківщині
151
26 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Інститут масової інформації оголосив конкурс на заміщення вакансії регіонального представника або представниці в Харківській області.
У Києві суд визнав публічною інформацію про платні послуги в школах, а самі заклади - її розпорядниками
276
25 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Суд розглядав справу, у якій директор гімназії «Київська Русь» не надала інформацію щодо платних освітніх та інших послуг у гімназії. У відповідь заявнику було повідомлено, що гімназія не є розпорядником публічної інформації.
3 травня - круглий стіл «Свобода слова в Україні: поточний стан і виклики»
133
25 Квітня 2018
ІМІ
У Всесвітній день свободи преси, який щорічно відзначається З травня, у Києві відбудеться круглий стіл «Свобода слова в Україні: поточний стан і виклики».
Представником омбудсмена з питань доступу до інформації призначено Віктора Барвіцького
136
24 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Представником омбудсмена з питань доступу до інформації призначено Віктора Барвіцького
Суд у Миколаєві зобов’язав місцевий благодійний фонд надати відповідь на запит журналістки
388
17 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Миколаївський окружний адміністративний суд розглянув позов журналістки миколаївського Центру журналістських розслідувань Олесі Баранцевич до Благодійного фонду «Миколаїв – 2000» і визнав, що той безпідставно не надав відповідь на запит і зобов’язав його відповісти у повному обсязі
До Роздільнянської райради журналістів пускатимуть виключно за посвідченнями і без фото-, відео- та іншої техніки
219
16 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Роздільнянська районна рада Одеської області затвердила правила пропускного режиму, - обмеження стосуються всіх категорій громадян, зокрема й журналістів, яких пускатимуть до приміщення за редакційними посвідченнями, але без фото-, відео-, аудіо- та кінотехніки, якщо на неї не буде дозволу голови райради.
Перестройка в СССР как вариант виртуальной войны
264
16 Квітня 2018
Хвиля
Виртуальные интервенции всегда опираются на уже имеющиеся представления, когда они являются продолжением сформированной модели мира, в которую добавляется новый элемент, не нарушающий основные параметры.
Суд у Тернополі закрив провадження про порушення права на доступ до інформації видання «Ні корупції!»
350
16 Квітня 2018
«Детектор медіа»
Тернопільський міськрайонний суд закрив провадження в адміністративній справі про порушення права видання «Ні корупції!» на інформацію працівницею прокуратури Тернопільської області Іриною Мокрій
Загалом сторінок: 153 / Загалом записів: 1527
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop