ПРОЕКТИ
Все за темою
Гибридная война: когда население оказывается целью
17 Грудня 2017
Георгий Почепцов
«Детектор медіа»
Гибридная война — это в первую очередь война с населением. Население не видит в ней угрозы из-за ее нетрадиционного характера.
Нейрофизиолог Сергей Тукаев: «Чем меньше мы смотрим ТВ — тем мы умнее и менее депрессивны»
16 Грудня 2017
Катерина Толокольнікова
«Детектор медіа»
Украинский ученый Сергей Тукаев рассказал о том, как именно медиа влияют на человеческий мозг и кто этим пользуется. Почему хорошая новость — это отсутствие новости. Изменяют ли ужастики уровень агрессивности у женщин и мужчин. Чем именно чреват просмотр сцен насилия на ТВ. И правда ли, что реклама, озвученная мужским голосом, более эффективна.
Сущенко використав право на дзвінок, щоб привітати маму з днем народження – Фейгін
15 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Роман Сущенко, заарештований у Москві, використав право на двадцятихвилинний дзвінок рідним, щоб привітати з днем народження маму.
Каталонская спецоперация: последствия информационных атак как урок для Украины
14 Грудня 2017
Хвиля
Атака информации на информации, а именно так определяется информационная операция, вносит изменения в модель мира в голове у человека, что ведет к соответствующему изменению поведения в физическом пространстве. При этом следует также помнить, что кибератаки характеризуются тем, что источник атаки всегда скрыт. Он называется лишь с определенной долей вероятности.
Підводні камені інформаційних маніпуляцій: як боротися
14 Грудня 2017
ІМІ
Про типи маніпуляцій, те, хто стає їх жертвами, і засоби боротьби з ними - у звіті експерта ІМІ з дослідницької лабораторії «Ініціативи чесних новин».
12 Грудня 2017
Оксана Романюк
11 грудня брала участь у міжнародному круглому столі у Відні по методологіям моніторингу убивств журналістів, захід за підтримки ОБСЄ. Там же презентував своє дослідження Віденський університет, до методології якого у мене особисто були питання. Але про це пізніше.
Комітет свободи слова підтримав проект щодо протидії пропаганді держави-агресора
11 Грудня 2017
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет вирішив надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів
Комітет з питань свободи слова заслухав звіт правоохоронців про розслідування щодо нападу на «Схеми» охорони Медведчука
07 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Парламентський комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні обговорив проміжні результати розслідування щодо нападу охоронців Віктора Медведчука на знімальну групу програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») 7 листопада біля VIP-терміналу аеропорту «Київ».
Столична поліція завершила пошуки вибухівки в будівлі інформагенції УНН на Хрещатику
06 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Правоохоронці не знайшли вибухівки у будівлі на вулиці Хрещатик, де розташоване інформаційне агенство Українські національні новини (УНН).
Речник МВС Артем Шевченко закликав журналістів не наслідувати «ганебні приклади» (ВІДЕО)
06 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко розповів про затримання «псевдожурналіста» і закликав справжніх працівників ЗМІ дбати про власну безпеку.
Загалом сторінок: 21 / Загалом записів: 209
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop