ПРОЕКТИ
Все за темою
Справу Віталія Шабуніна передали до суду
23 Січня 2018
«Детектор медіа»
Прокуратура передала до Дніпровського районного суду Києва обвинувальний акт стосовно голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.
ДФС не повідомила «Схемам», чи проходив Порошенко митний контроль під час польоту на Мальдіви
22 Січня 2018
«Детектор медіа»
Державна фіскальна служба України (ДФС) відмовила у наданні відомостей, чи проходив президент України Петро Порошенко митний контроль в аеропорту «Київ» у день вильоту на відпочинок на Мальдівські острови та після повернення до України 8 січня. У відповіді на запит програми «Схеми» митники повідомили, що це інформація з обмеженим доступом.
УДО відповіло «Схемам» щодо охорони Порошенка під час його відпочинку на Мальдівах
22 Січня 2018
«Детектор медіа»
Управління державної охорони засекретило інформацію щодо того, чи забезпечували його співробітники заходи охорони під час відпочинку президента України Петра Порошенка на Мальдівських островах з 1 по 8 січня
22 Січня 2018
Юрій Луканов
для «Детектора медіа»
Суд змусив ГПУ розкрити причини секретності конфіскації грошей Януковича - ЗМІ
21 Січня 2018
«Детектор медіа»
У кінці минулого року Окружний адміністративний суд Києва зобов`язав Генеральну прокуратуру України (ГПУ) розкрити конкретні причини, чому було засекречено рішення Краматорського суду щодо конфіскації так званих «грошей Януковича».
Розслідування чи імітація?
21 Січня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Відчайдушна медійна боротьба з корупцією дедалі помітніше вкривається піною імітації боротьби з корупцією. Така імітація ніколи не дасть суспільно корисного результату. Вона дискредитує боротьбу з корупцією як таку — що, знову ж таки, вигідне передусім самим корупціонерам.
РПР закликає владу припинити політичне переслідування голови правління «Центру протидії корупції»
19 Січня 2018
«Детектор медіа»
Коаліція провідних неурядових організацій «Реанімаційний пакет реформ» (РПР) закликає владу припинити політичне переслідування голови правління ГО «Центр протидії корупції» Віталія Шабуніна.
Справа Шабуніна не пов’язана з журналістською діяльністю Філімоненка – заява ГО
18 Січня 2018
«Детектор медіа»
Громадські організації «Детектор медіа» та Інститут масової інформації вважають безпідставною зміну статті Кримінального кодексу України у справі про сутичку Віталія Шабуніна зі Всеволодом Філімоненком, оскільки вона не пов’язана з журналістською діяльністю Філімоненка.
ZIK заявив, що Медведчук не причетний до фінансування та редакційної політики каналу
18 Січня 2018
«Детектор медіа»
Телеканал ZIK заявив, що структури Віктора Медведчука не причетні до фінансування каналу, а редакційна політика каналу не є афілійованою із цим політиком. Про це «Детектору медіа» повідомила прес-служба каналу ZIK у відповідь на запитання ДМ про те, яка роль Віктора Медведчука на каналі ZIK та чи має він стосунок до каналу.
Комітет свободи слова підтримав проекти про податок і мито на видавничу продукцію держави-агресора
18 Січня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні 17 січня 2018 року одноголосно рекомендував парламенту схвалити проекти щодо податку і мита на видавничу продукцію держави-агресора.
Загалом сторінок: 136 / Загалом записів: 1358
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop