ПРОЕКТИ
Все за темою
Президент пообіцяв підтримати медіареформи та належне фінансування Суспільного мовника
18 Січня 2018
«Детектор медіа»
17 січня Президент України Петро Порошенко зустрівся з представниками громадянського суспільства. Під час зустрічі обговорили теми антикорупції, скасування електронного декларування для антикорупційних активістів, боротьбу з фейками та дезінформацією на законодавчому рівні та інші.
Наталья Лигачева: «Проникновение лайт-пропаганды в журналистику – это данность, и не может не происходить в воюющей стране»
30 Грудня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Почему украинским журналистам сегодня сложно объединиться? В какие времена журналистам позволительно замалчивать часть правды? Какие слова Дмитрия Киселева времен начала 2000-х схожи с теми, которые порой произносят украинцы сейчас? О чем, по мнению Наталии Лигачевой, врут менеджеры телеканалов? Плакала ли студентка Лигачева, когда умер Брежнев? Какие вызовы ожидают украинских и мировых медиакритиков в ближайшие годы? На эти и другие вопросы создатель первого в Украине медиа о медиа «Телекритика», а затем бренда «Детектора медиа» Наталия Лигачева ответила в интервью нашему изданию в рамках спецпроекта «Журналистика независимой Украины: первые 25 лет».
Наталия Лигачева: «Дмитрий Киселев, работая в Украине, говорил, что мы “раскачиваем государственную лодку”. Эти слова сейчас употребляем мы»
26 Грудня 2017
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
«И я считаю, что часто мы обоснованно их употребляем», – считает мастер украинской медиакритики, рассуждая о диллеме между долгом гражданским и миссией журналистской. Смотрите тизер эксклюзивного интервью Наталии Лигачевой для «Детектора медиа».
Співголовами Ради РПР обрано Тараса Шевченка і Наталію Лигачову
21 Грудня 2017
«Детектор медіа»
На першому засіданні нової Ради Реанімаційного Пакету Реформ шляхом таємного рейтингового голосування співголовами Ради РПР обрано директора Центру демократії та верховенства права Тараса Шевченка та засновницю і голову ГО «Детектор медіа» Наталію Лигачову.
Наталья Лигачева: «Самая опасная зависимость сегодня для журналиста – это зависимость от собственных убеждений»
20 Грудня 2017
Олена Холоденко
Считает основатель, глава ОО «Детектор медиа», шеф-редактор портала «Детектор медиа».
15 Грудня 2017
«Детектор медіа»
21 грудня – круглий стіл презентація та публічне обговорення результатів моніторингів українських ЗМІ. Організатори: ГО «Детектор медіа», Інститут демократії ім. П. Орлика, ІМІ.
Журналіста The New Yorker звільнили через звинувачення в домаганнях
13 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Американський журнал The New Yorker звільнив свого вашингтонського кореспондента Райана Ліццу (Ryan Lizza) через звинувачення в сексуальних домаганнях на його адресу.
Ера «Post-truth»: «Громадське радіо» пропонує подискутувати про явище постправди
11 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Як в Україні з явищем постправди? Чому люди вірять емоціям, а не фактам? Чи існує різниця між соціальними мережами та професійними медіа, між блогерами й журналістами? Дискусія відбудеться 20 грудня о 18:30 в iHUB.
Внесення до списку «агентів» проектів «Радіо Свободи» обмежить доступ до інформації кримчан та росіян – експерти
06 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Шеф-редактор українського порталу «Детектор медіа» Наталія Лигачова та правозахисниця Ольга Скрипник вважають, що внесення до російського списку «іноземних агентів» семи проектів «Радіо Вільна Європа»/ «Радіо Свобода», включаючи «Крим.Реалії» ускладнить доступ до незалежної інформації для кримчан
Загалом сторінок: 157 / Загалом записів: 1562
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop