ПРОЕКТИ
Все за темою
У прес-службі Адміністрації Президента назвали заяву ZIK маячнею
361
21 Березня 2018
«Детектор медіа»
У прес-службі Адміністрації Президента України спростували заяву телеканалу ZIK про те, що Адміністрація Президента нібито стоїть за організацією майбутнього захоплення київського офісу телеканалу в Жовтневому палаці.
У парламентському антикорупційному комітеті просять не пускати на засідання журналістів
212
19 Березня 2018
«Детектор медіа»
Виконуючий обов'язки голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Юрій Савчук просить заборонити журналістам висвітлювати засідання, яке відбудеться 21 березня, «щоб комітет не політизувався, і щоб уникнути спекуляцій».
У Миколаєві депутат вимагав видалення із зали засідань журналістки Марії Дорохіної
283
19 Березня 2018
«Детектор медіа»
17 березня депутат Миколаївської міської ради В’ячеслав Апанасенко вимагав, щоб журналістка інтернет-видання «Новин-N» Марія Дорохіна залишила засідання робочої групи, де обговорювалось питання безпритульних тварин
Азербайджанський журналіст просить міжнародну спільноту допомогти йому виїхати з України
285
14 Березня 2018
«Детектор медіа»
Азербайджанський опозиційний журналіст Фікрет Гусейнлі звернувся до міжнародного співтовариства, США, Євросоюзу та Королівства Нідерландів з проханням допомогти йому залишити Україну.
Amnesty International закликала оцінити пропорційність застосування сили до демонстрантів та журналістів біля парламенту 3 березня
156
06 Березня 2018
«Детектор медіа»
Організація Amnesty International закликає владу України провести швидке й неупереджене розслідування подій під час демонтажу наметового містечка біля Верховної Ради вранці 3 березня 2018 року, коли було застосовано силу до мирних демонстрантів і журналістів.
Завтра Президент Петро Порошенко проведе прес-конференцію
388
27 Лютого 2018
«Детектор медіа»
Тема спілкування з представниками мас-медіа - «Виклики – 2018».
Телеканал «Аверс» поскаржився на поведінку очільниці відділу інформполітики Волинської ОДА під час візиту Марини Порошенко
394
23 Лютого 2018
«Детектор медіа»
На Луцькому телеканалі «Аверс» заявили, що начальниця відділу інформаційної політики Волинської обласної держадміністрації Світлана Головачук не пустила знімальну групу телеканалу в автобус для акредитованих представників ЗМІ, які 21 лютого висвітлювали візит на Волинь Марини Порошенко.
До Луцької міськради журналістів пускатимуть за списками
151
22 Лютого 2018
«Детектор медіа»
У четвер, 22 лютого, низка луцьких ЗМІ та журналістів отримали від відділу інформаційної роботи Луцької міської ради листа, в якому йшлося про запровадження з 1 березня пропускного режиму до міськради.
Чернігівська ОДА надіслала ІМІ проект положення щодо акредитації журналістів
265
21 Лютого 2018
«Детектор медіа»
Чернігівська обласна державна адміністрація звернулася до ГО «Інститут масової інформації» з проханням надати оцінку розробленого проекту положення про порядок акредитації журналістів, інших творчих та технічних працівників ЗМІ, а також незалежних журналістів при Чернігівській обласній державній адміністрації
У Гайсині радіо «Лада» скаржиться, що місцева влада не визнає підсумки конкурсу на вільну частоту
1753
20 Лютого 2018
«Детектор медіа»
На організованих місцевою владою зборах Нацраду звинуватили у зловживаннях і підтасовках результату конкурсу і вирішили звертатись зі скаргою на Нацраду до Президента України та генпрокурора, повідомляє радіо «Лада».
Загалом сторінок: 766 / Загалом записів: 7651
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop