ПРОЕКТИ
Все за темою
Журналіст з Рівненщини поскаржився омбудсмену на Вараську міськраду
19 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Журналіст Сайту громадської журналістики Колона Роман Оксенюк подав скаргу Уповноваженому з прав людини через те, що відділ «ЦНАП» виконавчого комітету Вараської міської ради не надав повної відповіді на журналістський запит.
Прес-секретар пояснив «невропатією» агресію президента Чехії щодо оператора
12 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Тривалі негативні відносини між президентом Чехії Мілошем Земаном та журналістами знайшли своє відображення під час його візиту до штаб-квартири Ради Європи у Страсбурзі.
Ладижинська міськрада позбавила «Радіо Ладижин» фінансування
12 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Ладижинська міська рада (Вінницька область) одностайно внесла зміни до місцевого бюджету на 2017 рік, якими остаточно припинила фінансування комунального підприємства «РК «Лада» (радіо Ладижин).
Полтавська міськрада відмовилась відповідати на запит журналістки, відправлений електронною поштою
11 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Полтавської міської ради відмовилось надавати ПОГ «Інформаційне агентство “Енерголайф”» (Полтава) запитувану інформацію щодо вартості облаштування велодоріжки у місті.
Колектив «Радіо Ладижин» просить міськраду скасувати рішення про скорочення колективу
10 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Колектив комунального підприємства «РК “Лада”» звернувся до Ладижинської міської ради з проханням скасувати рішення виконкому щодо скорочення колективу та припинення фінансування радіокомпанії
Демократична опозиція: маніпуляції замість критики
06 Жовтня 2017
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
В Одесі журналіста «Ізбіркому» не пропускали на сесію міськради
05 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
4 жовтня в Одесі представники муніципальної охорони та відділу внутрішньої безпеки, запобігання та виявлення корупції в виконавчих органах міської ради не пропускали на сесію міської ради журналіста «Центру публічних розслідувань» видання «Ізбірком» Юрія Дяченка
ІМІ нагородив тридцять обласних і міських рад відзнакою «Рада, дружня до медіа» (СПИСОК)
05 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
У четвер, 5 жовтня, Інститут масової інформації представив результати дослідження «Рада, дружня до медіа: оцінка стану дотримання ЗУ «Про інформацію» у регламентах місцевих рад», реалізованого у рамках проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» за підтримки Freedom House.
В Узбекистані після 9 років тюрми звільнили журналіста, який співпрацював з «Радіо Свобода»
05 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
4 жовтня після понад дев’яти років ув’язнення в Узбекистані звільнили незалежного журналіста Соліджона Абдурахмона. 67-річний журналіст заявив, що вдячний «всім, хто боровся» за його звільнення.
У Зімбабве журналіста затримали за публікацію про білизну першої леді
05 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
2 жовтня поліція затримала журналіста Кеннета Ньянгані (Kenneth Nyangani ) через його публікацію про першу леді Зімбабве Грейс Мугабе (Grace Mugabe), яка передала в якості пожертви свій одяг (включно з нижньою білизною) прихильникам правлячої партії.
Загалом сторінок: 757 / Загалом записів: 7562
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop