ПРОЕКТИ
Все за темою
Найкращою відповіддю на пропаганду РФ буде захист вільного поширення правдивої інформації – президент Естонії
0
23 Травня 2018
MediaSapiens
Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд уважає, що аби протидіяти російській пропаганді, уряди не повинні вдаватися до обмежень, а натомість мають захищати вільне поширення правдивої інформації та співпрацювати зі ЗМІ й аналітичними центрами.
Россия: когда холодильник победит телевизор? И победит ли?
235
23 Травня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
В нынешней России пропаганде верят. И надо отметить: нынешняя российская пропаганда настигает россиян со всех сторон; прямая политическая пропаганда — это только верхушка айсберга.
Тема надання українській церкві статусу автокефалії об’єднала пропагандистські зусилля російських та окремих українських ЗМІ
0
22 Травня 2018
Петро Бурковський
для «Детектора медіа»
NewsOne першим серед телеканалів почав поширювати тези про «розкол» і «загрозу протистояння». Порівняння політичних маніпуляцій у російських та українських медіа у квітні 2017 року.
Ofcom розпочав три нових розслідування щодо каналу Russia Today
0
21 Травня 2018
Media Sapiens
Британський медіарегулятор Ofcom розпочав три нових розслідування щодо програм російської державної мережі телеканалів іномовлення Russia Today (RT).
На державному сайті «Вести.ру» транслювався ролик Babylon'13 про російську агресію та ув'язнення Сенцова
1100
19 Травня 2018
«Детектор медіа»
При спробі подивитися випуск новин державного російського каналу «Россия 24» на сайті «Вести.ру» запускалася реклама українського проекту документального кіно Babylon'13 з розповіддю про те, що Росія окупувала частину території України та викрала режисера Олега Сенцова.
Ігор Козловський. Лекція Свободи
310
18 Травня 2018
journalism.ucu.edu.ua
17 травня під час VІ Львівського медіафоруму, що відбувається на стадіоні «Арена Львів», вручили щорічну Премію Кривенка. П’ятнадцятим лауреатом став головний редактор інтернет-газети «Збруч» Орест Друль. Цьогорічну Лекцію Свободи під час урочистостей із нагоди вручення премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» прочитав історик, релігієзнавець, громадський діяч, звільнений з полону ДНР, Ігор Козловський.
Велика Британія вкладає 5 млн фунтів у боротьбу з дезінформацією в Україні – посол Джудіт Гоф
0
17 Травня 2018
Media Sapiens
За словами пані посла Великої Британії Джудіт Гоф (Judith Gough), уряд її країни інвестує в 2018-2019 роках у програми з медіаграмотності та в боротьбу з дезінформацією в Україні п'ять мільйонів британських фунтів (понад 176 мільйонів гривень).
У Львові активісти провели акцію на підтримку Сенцова та Кольченка
206
17 Травня 2018
«Детектор медіа»
16 травня у Львові активісти організації «Автономний опір» провели інформаційний пікет, присвячений кримським політв’язням Олегу Сенцова та Олександру Кольченку
У Львові замість «Русского радио» почало мовити Kiss FM
1156
16 Травня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Радіостанція Kiss FM розпочала мовлення у Львові на частоті 91,1 МГц, на якій раніше мовило «Русское радио».
США розуміють Україну, але закликають діяти щодо «РИА Новости Украина» згідно із законом – Держдеп
212
16 Травня 2018
«Детектор медіа»
Сполучені Штати розуміють стурбованість України інтенсивною російською пропагандою, водночас закликають українську владу діяти щодо «РИА Новости Украина» відповідно до закону.
Загалом сторінок: 307 / Загалом записів: 3065
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop