ПРОЕКТИ
Все за темою
28 червня – презентація поетичного двокнижжя Катріни Хаддад
161
20 Червня 2018
«Детектор медіа»
28 червня о 18:30 у книгарні «Є» відбудеться презентація поетичного двокнижжя Катріни Хаддад «Ніч чужинців».
Держкомтелерадіо анулював дозвіл на ввезення з Росії 2 тис. книг Василя Сахарова
147
20 Червня 2018
«Детектор медіа»
Держкомтелерадіо своїм наказом анулював раніше виданий дозвіл ТОВ «Дресс Шоу» на ввезення в Україну з території Росії 2 тис. примірників книг російського письменника Василя Сахарова «Темний» через внесення автора до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України
У Києві за незаконну реалізацію видавничої продукції з РФ оштрафовано двох підприємців - Держкомтелерадіо (ВИПРАВЛЕНО)
371
13 Червня 2018
«Детектор медіа»
Під час проведення чергових заходів Держкомтелерадіо з виявлення та припинення незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів, на двох фізичних осіб-підприємців Києва накладено адміністративно-господарські штрафи.
Інша культура й ти. Секрети вдалого репортажу з-за кордону
0
13 Червня 2018
Катерина Толокольнікова
На «Книжковому Арсеналі» польські та українські репортери розповіли, як знайти контакт із героями, не схильними відкриватися іноземцю, наскільки важливо знати мову країни, про яку ти пишеш, і як досвід такої роботи змінює самого журналіста.
Чи всяка екранізація пожвавить видавничу справу в Україні
418
08 Червня 2018
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
Нотатки з дискусії «Сучасні українські екранізації: взаємовигідна співпраця видавничої та кіноіндустрій», яка пройшла 2 червня в рамках «Книжкового Арсеналу».
Держкомтелерадіо не дозволив ввезти з Росії 2 тис. книг письменника Кирила Казанцева
173
07 Червня 2018
«Детектор медіа»
Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення з території Росії 2 тис. примірників книги Кирила Казанцева «Антикварщики», у якій «пропагуються органи влади держави-агресора»
Юрій Луканов: «Дехто з кримських журналістів відмовлявся зі мною говорити, і я їх розумів…»
955
06 Червня 2018
Мар'яна Олійник
Книга публіциста, постійного автора «Детектора медіа» Юрія Луканова «Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму» містить свідчення понад двадцяти медійників про наступ на свободу слова і переслідування журналістів на анексованому РФ півострові. Видання презентували на «Книжковому Арсеналі», а в День журналіста, 6 червня, відбудеться друга презентація в «Кримському домі». Напередодні заходу Юрій Луканов розповів «Детектору медіа» про роботу над книгою та непросте спілкування з її героями.
Ізоляція Станіслава Асєєва: вийшла друком книжка полоненого журналіста
550
05 Червня 2018
Катерина Толокольнікова
4 червня в Києві презентували збірку статей донецького журналіста та блогера Станіслава Асєєва (Васіна) «В ізоляції», який перебуває в полоні бойовиків.
Режисер «Керрі» пише сценарій фільму жахів на основі скандалу про Вайнштейна
0
04 Червня 2018
Media Sapiens
Голлівудський режисер, сценарист та продюсер Брайан де Пальма (Brian De Palma) пише сценарій фільму жахів, заснованому на звинуваченнях щодо сексуальних злочинів продюсера Гарві Вайншейна (Harvey Weinstein).
Вийшла друком книжка американського журналіста Мейса про Україну 1918–1933 років
0
01 Червня 2018
MediaSapiens
У видавництві «Комора» вийшла друком книжка американського журналіста та історика Джеймса Мейса (James Mace) «Комунізм і дилеми національного визволення: Національний комунізм у Радянській Україні 1918–1933 рр.».
Загалом сторінок: 89 / Загалом записів: 889
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop