ПРОЕКТИ
Все за темою
228
21 Лютого 2018
«Детектор медіа»
Апеляційний суд Києва скасував дозвіл на затримання Петра Димінського та доставку його до суду для обрання запобіжного заходу.
358
20 Лютого 2018
«Детектор медіа»
Телеканал ZIK побоюється непрозорої процедури продовження ліцензії Нацрадою і наполягає на автоматичному її продовженні.
228
14 Лютого 2018
«Детектор медіа»
На сайті футбольного клубу «Карпати» з’явилося інтерв’ю власника телеканалу ZIK Петра Димінського, який наразі знаходиться в розшуку через смертельне ДТП
280
09 Лютого 2018
«Детектор медіа»
З 1 березня Люк Шеньє залишає посаду генерального директора (CEO) англомовної української газети Kyiv Post, щоб заснувати власне рекламне агентство.
0
07 Лютого 2018
Суспільне мовлення
Телеканал ZIK звинуватив публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» в тому, що начебто Суспільне обмежує його аналогове мовлення на Львів та Львівську область із порушенням законодавства та договірних зобов’язань. Директор Департаменту організації та розвитку мереж телерадіомовлення ПАТ «НСТУ» Дмитро Грузинський наголосив, що ZIK має ті ж відрізки мовлення в аналогу, що і раніше, і нагадав про борг телеканалу у розмірі майже 1 млн грн перед компанією.
0
06 Лютого 2018
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
До 2 квітня у Національній суспільній телерадіокомпанії триває масштабне скорочення штатних посад. Голова профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна заявила, що не виявила у процесі скорочення жодних порушень закону і ніхто не має права зупинити реформу Суспільного мовлення. Єдине, що профспілка має прохання пом’якшити для працівників процес вивільнення і посприяти у подальшому працевлаштуванні.
6065
06 Лютого 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Сергій Бродовий, який з жовтня 2009 року по липень 2017 року працював звукорежисером на телеканалі «Україна», подав два цивільні позови проти каналу в Святошинський суд. У першому позові він вимагає визнати незаконним його відсторонення від роботи, стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу і відшкодування моральної шкоді у розмірі 200 млн 30 тис грн, у другому –стягнути з каналу зарплату за роботу у понаднормовий час, святкові та неробочі дні, а також у нічний час у розмірі 882 тис грн за період з 2011 до 2016 рр. На каналі «Україна» кажуть, що Бродового звільнено за угодою сторін, а зарплата виплачувалася відповідно закону
0
02 Лютого 2018
Ярослав Зубченко
для «Детектора медіа»
«Український формат» намагався пояснити глядачам, що законопроект про деокупацію — це від лукавого, а «Свобода слова» перетворилася на простір філософських дискусій.
Загалом сторінок: 60 / Загалом записів: 596
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop