ПРОЕКТИ
Все за темою
Комітет свободи слова розглянув питання щодо YouControl
133
23 Березня 2018
«Детектор медіа»
21 березня Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув питання щодо сервісу YouControl, який надає можливість отримати інформацію про контрагентів та який наразі судиться з СБУ через начебто «несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних мереж»
Комітет свободи слова відклав розгляд питання про українських артистів, які виступають у Росії
250
22 Березня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на черговому засіданні 21 березня вирішив відкласти розгляд проекту Закону про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності особами, які беруть участь у видовищних заходах на території держави-агресора та на тимчасово окупованій території України через відсутність авторів.
Депутати не внесли до порядку денного законопроекти про відтермінування звітування для ГО
218
22 Березня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
22 березня Верховна Рада не внесла до порядку денного законопроекти 8120 та 8120-1, якими пропонується відтермінувати подання е-декларацій представникам антикорупційних громадських організацій
Комітет свободи слова просить Парубія ухвалити законопроект щодо трансляції Кубку світу FIFA 2018
0
22 Березня 2018
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації звернувся до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з проханням якнайшвидше ухвалити у першому читанні та в цілому законопроект № 7299 «Про внесення змін до Закону України " Про телебачення і радіомовлення" щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора». Цей законопроект пропонує надати Національній суспільній телерадіокомпанії України право не транслювати заходи, у тому числі спортивні або розважальні, які проводяться на території держави-агресора (держави-окупанта), а також має на меті надати Міністерству інформаційної політики право замовляти телерадіокомпаніям виробництво контрпропагандистських програм для поширення на тимчасово окупованих територіях України та в інтернеті.
У Сумах суд знову відклав дебати у справі про побиття журналіста і письменника Євгена Положія
263
22 Березня 2018
«Детектор медіа»
21 березня дебати у справі про напад на журналіста, автора книги «Іловайськ» Євгена Положія, що розглядається вже три роки, не відбулися через відсутність захисників як обвинуваченого, так і потерпілого. Після дебатів мають виголосити рішення суду.
Свобода слова. Епоха постправди
883
22 Березня 2018
Оксана Романюк
для «Детектора медіа»
Омбудсмен відкрив ще одне провадження по доступу до інформації на Гатненську сільраду
204
22 Березня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважений Верховної Ради з прав люди відкрив провадження на Гатненську сільську раду Києво-Святошинського району Київської області
Комітет Ради з питань протидії корупції підтримав обидва законопроекти щодо е-декларацій для ГО
222
21 Березня 2018
«Детектор медіа»
Зареєстрованими є два законопроекти, які пропонують відкласти подачу перших е-декларацій представниками антикорупційних громадських організацій на три місяці або на рік.
«Журналісти не є частиною конфліктів між країнами» – представник ОБСЄ Арлем Дезір
159
21 Березня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
А також представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ наголосив на важливій ініціативі ОБСЄ – діалогу Національної спілки журналістів України і Національного союзу журналістів Росії.
Загалом сторінок: 430 / Загалом записів: 4294
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop