ПРОЕКТИ
Все за темою
Європейська федерація журналістів засудила вирок Миколі Семені і назвала його «політично вмотивованим»
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Європейська федерація журналістів (EFJ) засудила судовий вирок, винесений в Криму українському журналісту Миколі Семені, який співпрацював з незалежним новинним порталом «Крим.Реалії».
Посольство США в Україні закликає зняти звинувачення з Миколи Семени
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Посольство США в Україні заявляє, що кримського журналіста Миколи Семену, якого суд у Криму засудив до 2,5 років умовно, переслідували за протидію незаконній окупації півострова.
Умовний вирок Миколі Семені може обернутися реальним ув’язненням – адвокат
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Один із адвокатів кримського журналіста Миколи Семени Олександр Попков розповів, що вирок суду для його підзахисного може будь-якої миті змінитися на реальне позбавлення волі, як це часто відбувається в Росії.
Президент «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода» заявив, що вирок Миколі Семені повинен бути скасований
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Том Кент, президент «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», назвав необґрунтованими звинувачення проти кримського журналіста Миколи Семени, також зазначивши, що вирок, винесений підконтрольним Кремлю судом в Криму, має бути скасований.
МЗС України протестує проти вироку журналісту Семені в окупованому Криму
23 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Міністерство закордонних справ України висловило протест проти рішення окупаційного суду Крима, яким українського журналіста Миколу Семену засуджено до 2,5 років умовно.
Роман Сущенко майже рік за гратами: 25 вересня суд у Москві розгляне продовження його арешту
23 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Засідання Московського міського суду щодо продовження арешту незаконно утримуваного у СІЗО Москви журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка відбудеться у понеділок, 25 вересня.
Мінінформполітики розраховує, що СБУ і Генпрокуратура зреагують на вирок кримському журналісту Миколі Семені
23 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Міністерство інформаційної політики України надіслало звернення до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України для відповідної правової реакції на вирок, винесений кримському журналістові Миколі Семені на анексованому Росією півострові 22 вересня.
Представництво ЄС в Україні виступило із заявою щодо вироку журналісту Миколі Семені
23 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Вирок кримському журналісту Миколі Семені порушенням свободи думки та свободи медіа на анексованому Росією півострові – вважає Представництво ЄС в Україні.
Вирок Семені порушує принципи ОБСЄ щодо свободи ЗМІ – Арлем Дезір
23 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір назвав вирок автору «Радіо Свобода» і «Крим.Реалії» Миколі Семені, якого окупаційний суд у Криму засудив до 2,5 років умовно через його публікації, порушенням свободи вираження думки і свободи засобів масової інформації.
Суд зобов’язав військову прокуратуру надати постанову про невизнання криворізького оператора Волка потерпілим
22 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Сьогодні, 22 вересня, Центрально-міський суд Кривого Рогу (Дніпропетровська область) зобов’язав військову прокуратуру надати адвокату пораненого під час військових навчань оператора «Першого Криворізького» В’ячеслава Волка Максиму Горелікову постанову, згідно з якою оператора не визнають потерпілим в одному з кримінальних проваджень.
Загалом сторінок: 402 / Загалом записів: 4011
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop