ПРОЕКТИ
Все за темою
01 Листопада 2017
«Детектор медіа»
Проект «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Партнерство заради належного врядування», у співпраці з Національною спілкою журналістів України запрошують редакторів комунальних газет областей на практичні семінари «Як розвивати регіональну газету після реформування?».
У Вінниці суд виніс вирок нападнику на позаштатного журналіста
31 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Сьогодні, 31 жовтня, у Вінниці суд виніс вирок у три роки обмеження волі громадянину, який визнаний винним у нападі на позаштатного журналіста Віталія Павловського у травні 2016 року.
Новий канал запускає другий сезон україномовного проекту «Вар'яти-шоу»
30 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
1 листопада в ефірі Нового каналу стартує новий сезон україномовного гумористичного шоу «Вар'яти» на чолі з ведучим і шоуменом Сергієм Притулою.
Стала відома дата прем’єри комедійного серіаліті про пацанок на Новому каналі
30 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Учасниці першого сезону реаліті «Від пацанки до панянки» Галя Полудневич, Люда Понзель та Юля Чайка знову з’являться на телеекранах. Дівчата стали героїнями нового комедійного серіаліті «Пацанки. Нове життя». Прем’єра – 7 листопада
Російських журналістів озброюють та «евакуюють» через погрози та напади
29 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Головний редактор «Новой газеты» пообіцяв підлеглим травматичну зброю, шеф-редактор радіостанції «Эхо Москвы» – переховує Ксенію Ларіну
Журналістка радіо «Эхо Москвы» змушена залишити Росію через звинувачення у програмі Володимира Соловйова
28 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Головний редактор радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов розповів про намір евакуювати з Росії журналістку Ксенію Ларіну. Її згадували у програмі Володимира Соловйова в ефірі російської державної радіостанції «Вести FM» (ВДТРК) невдовзі після нападу на співробітницю «Эхо Москвы» Тетяну Фельгенгауер.
Колишній піарник Нового каналу втретє став батьком
27 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
В Миколи Лещука народився син
Безпеку журналістів не гарантуватимуть жилети з написом «Преса» – медіаексперти
26 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Медіаексперти Ірина Чулівська, Сергій Каразій та журналіст «Громадського ТБ» Дмитро Реплянчук, який був побитий правоохоронцями під час штурму Святошинського суду, піддали критиці вимогу представника Міністерства внутрішніх справ Артема Шевченка, аби журналісти, які займаються висвітленням масових акцій, обов'язково одягали ідентифікуючі жилети із написом «Преса».
1 листопада – громадські слухання НСЖУ з питань безпеки журналістів в Україні
26 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Національна спілка журналістів України ініціює проведення громадських слухань з питань захисту прав журналістів, боротьби з системною безкарністю та фізичною агресією щодо працівників ЗМІ.
Іван Марунич шантажує редакторів шоу «Таємний агент» Хеппі Мілом
26 Жовтня 2017
«Детектор медіа»
Музикант виклав в мережу переписку зі співробітником Нового каналу
Загалом сторінок: 416 / Загалом записів: 4152
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop