ПРОЕКТИ
Все за темою
Метою такого резонансного вбивства, як вбивство Павла Шеремета, є розхитування ситуації в країні – Ілля Пономарьов
21 Липня 2017
Мотивом же злочину є журналістська діяльність Шеремета, вважає відомий російський опозиціонер
Керівник Нацполіції на Буковині заявив, що тримає на контролі справи щодо перешкоджання місцевим журналістам
20 Липня 2017
Три справи щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів перебувають на контролі начальника Головного управління Нацполіції (ГУ НП) в Чернівецькій області Сергія Пілігріма.
Екс-редактор The Guardian: «Влада не повинна визначати, що таке суспільний інтерес» (ВІДЕО)
20 Липня 2017
Алан Расбріджер 20 років очолював одне з найвплививіших видань світу — британський The Guardian. Коли Едвард Сноуден надав інформацію про те, що американські спецслужби прослуховують своїх громадян та іноземні уряди, він ухвалив рішення, що редакція радше фізично знищить комп’ютери, аніж передасть їх службам безпеки. На питання «Чи любите ви свою країну?», яке редакторові поставили у Британському парламенті, відповів, що «любить її саме тому, що вона вільна». Расбріджер один з найшанованіших медіаменеджерів у світі. Нині очолює «Інститут досліджень журналістики Ройтерз», а також є членом правління Комітету захисту журналістів. До України приїхав для дослідження того, як відбувається розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.
У Литві погодилися вдруге розглянути прохання про політичний притулок колишньому журналісту російського «Радіо Свобода»
19 Липня 2017
Департамент міграції Литви вдруге розгляне рішення про надання політичного притулку в країні російському опозиційному журналісту, колишньому співробітнику «Радіо Свобода» Євгену Титову.
Медійники і правозахисники оприлюднили звернення до влади з приводу річниці загибелі Шеремета
19 Липня 2017
Автори звернення вимагають від Президента України, міністра внутрішніх справ, Генпрокурора та Голови СБУ невідкладно здійснити низку дій
Синдром Дейдея
18 Липня 2017
Народного депутата поранили на передовій. Удруге за 3 роки війни. Коли це сталося вперше - з Дмитром Ярошем - повідомляли, що проти командира 93 бригади порушили кримінальну справу, бо він допустив це неподобство. На другу кримінальну справу, напевне, треба було би чекати днями, якби журналісти не з'ясували, що ніяких обстрілів в районі не було, а соцмережі не заполонили меми про поранення депутатам шампуром від шашлика.
На Львівщині Городоцька райрада вважає копії рожпоряджень голови «інформацією з обмеженим доступом»
17 Липня 2017
Городоцька районна державна адміністрація Львівської області у відповідь на запит повідомила, що копії розпоряджень голови ради належать до інформації з обмеженим доступом
На Вінничині редактор газети «Життєві обрії» повідомляє про переслідування
17 Липня 2017
У Хмільнику (Вінницька область) редактор місцевої районної газети «Життєві обрії» Олександр Околодько скаржиться на переслідування з боку депутата Хмільницької міської ради та громадського активіста. Редактор звернувся до Національної спілки журналістів України (НСЖУ), Міністерства внутрішніх справ (МВС) та Служби безпеки України (СБУ)
Луцька журналістка Аріна Крапка повідомляє про погрози від екс-поліцейського
14 Липня 2017
Журналістка «Громадського радіо» та видання «Четверта влада» Аріна Крапка(Ірина Мусій) заявила, що їй погрожує екс-поліцейський Володимир Сокол через соціальну мережу Facebook
Чи варто чекати місцевих новин від регіональних медіа
14 Липня 2017
Світлана Єременко
Або чому місцеві медіа не відбивають життя власних громад? Аналітичний звіт моніторингу регіональних ЗМІ Інституту демократії імені Пилипа Орлика за травень 2017 року.
Загалом сторінок: 943 / Загалом записів: 9422
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop