ПРОЕКТИ
Все за темою
«Новое время» відкрило вакансію відеоредактора
423
20 Грудня 2017
«Детектор медіа»
У зв'язку з вільною посадою, сайт «Новое время» на повний робочий день шукає відеоредактора (відеомейкера), який має досвід роботи з відео
«Громадське ТБ» розпочне транслювати фільми й новини ВВС
798
19 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Сьогодні, 19 грудня, «Громадське ТБ» розпочинає показ документальних фільмів британського суспільного мовника ВВС. У наступному році розпочнеться трансляція новин ВВС.
Менеджер Чернігівської філії НСТУ написав заяву про складання повноважень депутата міськради
0
14 Грудня 2017
Суспільне мовлення
Вадим Соколюк, якого на конкурсі обрали менеджером філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Чернігівська дирекція», написав заяву про складання повноважень депутата Чернігівської міськради.
In media we trust або Як повернути довіру аудиторії
265
13 Грудня 2017
Європейська обсерваторія журналістики
“Альтернативні факти”, маніпуляції, “fake news” – до давніх проблем із аудиторією журналістам додаються нові. І хоча використання ЗМІ для поширення дезінформації чи публікації відвертої брехні почалося не вчора, активне обговорення цих загроз таі методів боротьби з ними, має й іншу сторону медалі. Аудиторія стала довіряти медіа ще менше, а отже – час знову говорити про те, як цю довіру повернути.
Film.ua Group повідомила про зміни в управлінській структурі
396
12 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Операційним директором групи компаній стає Сергій Молчанов, операційним директором напрямку мовних і цифрових ресурсів Групи призначений Наріман Гусейнов, а посаду фінансового директора Групи обійняла Інна Недоступ.
НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного
0
09 Грудня 2017
«Детектор медіа»
В 11 філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники.
Олексія Мустафіна в «Медіа Групі Україна» змінить Олександр Семирядченко (ДОПОВНЕНО)
1132
08 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Замість Олексія Мустафіна генеральним продюсером новин «Медіа Групи Україна» стане Олександр Семирядченко. Про це «Детектору медіа» стало відомо з власних джерел, також це офіційно повідомила прес-служба «Медіа Групи Україна».
Американські ЗМІ не маркують належним чином новини й авторські матеріали — дослідження
0
08 Грудня 2017
MediaSapiens
Недосконале позначення типу контенту — новина це чи точка зору — може викликати недовіру в аудиторії, вважають дослідники Reporters’ Lab.
Членом наглядової ради НСТУ замість Тараса Шевченка став Олександр Павліченко
0
07 Грудня 2017
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Членом наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» від громадських об’єднань у правозахисній сфері замість директора Центру демократії та верховенства права Тараса Шевченка став представник ГО «Харківська правозахисна група» Олександр Павліченко. Відповідні зміни до складу наглядової ради ПАТ «НСТУ» внесла 7 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.
Обов’язки головного продюсера фільмів та серіалів «1+1» тимчасово виконуватиме Дарина Жукова
423
06 Грудня 2017
«Детектор медіа»
З січня 2018 року тимчасово виконувати обов’язки головного продюсера з серіалів каналу «1+1» замість Олени Васильєвої буде Дарина Жукова, яка працює на каналі з 2003 року і в різні роки обіймала посади керівника відділу закупівель та головного редактора програмної служби каналу
Загалом сторінок: 356 / Загалом записів: 3551
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop