ПРОЕКТИ
Все за темою
Лукаш заявила, що завтра за Гужву буде внесено заставу
25 Червня 2017
Олена Лукаш, адвокатка арештованого напередодні за рішенням суду головного редактора «Страна.ua» Ігоря Гужви, якого підозрюють у вимаганні грошей, заявляє, що її підзахисний вийде на волю найближчим часом.
Прокуратура не задоволена рішенням суду щодо розміру застави для Гужви
24 Червня 2017
Прокуратура не задоволена рішенням Шевченківського районного суду Києва, який обрав затриманому за підозрою у вимаганні головному редактору інтернет-видання «Страна.uа» Ігорю Гужві запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внести 544 тис. гривень застави.
Суд арештував Гужву і призначив заставу - він не визнає себе винним
24 Червня 2017
Сьогодні, 24 червня, Шевченківський районний суд Києва обрав затриманому за підозрою у вимаганні головному редактору інтернет-видання «Страна.uа» Ігорю Гужві запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внести 544 тис. гривень застави. Раніше прокуратура просила суд призначити заставу у сумі 3 млн.гривень.
Лукаш не сумнівається, що за Гужву внесуть заставу, і він вийде на волю
24 Червня 2017
Олена Лукаш, адвокатка затриманого за підозрою в отриманні хабара головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви розраховує, що її підзахисного суд відпустить під заставу, і в понеділок, 26 червня, він вийде на волю.
Суд відправив посередника у справі Гужви під домашній арешт
24 Червня 2017
Шевченківський райсуд Києва обрав посереднику, затриманому разом з керівником інтернет-видання «Страна.ua Ігорем Гужвою, підозрюваним в отриманні хабара, запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Прокуратура пропонує для Гужви утримання під вартою з можливістю застави 3 млн.гривень
24 Червня 2017
Посередник, затриманий у справі головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви, підозрюваного в отриманні хабара, пішов на співпрацю зі слідством і дає викривальні покази щодо обставин кримінального провадження.
Сьогодні суд обере запобіжний захід Гужві (ОНОВЛЕНО)
24 Червня 2017
Сьогодні, 24 червня, Шевченківський районний суд Києва розгляне клопотання про обрання запобіжного заходу головному редактору видання «Страна.ua» Ігорю Гужві, підозрюваному в отриманні хабара. Раніше йому вручили копію клопотання про обрання запобіжного заходу.
У Нацраді розповіли про реакцію М1 і Нового каналу на зауваження щодо ненормативної лексики
23 Червня 2017
М1 пообіцяв виправитися, а Новий канал вдався до казуїстики у відповідь на зауваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо ненормативної лексики в ефірі.
Рецепти схуднення від Олексія Душки та Анни Куркуріної та ідея стартапу від Геннадія Попенка
23 Червня 2017
Марія Ряпулова
Як знімають новий сезон «Життя без обману» на «1+1»
«1+1» знімає новий сезон реаліті «Життя без обману»
23 Червня 2017
Розпочались зйомки оновленого авторського проекту Олексія Душки «Життя без обману» про якість продуктів харчування
Загалом сторінок: 792 / Загалом записів: 7913
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop