ПРОЕКТИ
Все за темою
«Українське радіо» з чонгарської вежі добиває до Судака – Костинський
15 Серпня 2017
Українське мовлення з телерадіокомунікаційної вежі, яка знаходиться біля пункту пропуску Чонгар у Херсонській області, досягає передмістя Судака в анексованому Криму.
Геннадій Москаль звинуватив канал «112 Україна» у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі й звернувся до Нацради
14 Серпня 2017
Голова Закарпатської облдержадміністрації (ОДА) Геннадій Москаль просить Національну раду з телебачення та радіомовлення дати оцінку документальному фільму «Операція «Паспорт», який виробив та показав телеканал «112 Україна».
На Херсонщині розпочала мовлення нова кримськотатарська радіостанція «Хаят»
11 Серпня 2017
Член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський повідомив про початок мовлення нової кримськотатарської радіостанції «Хаят» на межі з окупованим Росією Кримом.
Cигнал українських каналів з нової телевежі в Бахмутівці почне надходити за кілька тижнів - Нацрада
09 Серпня 2017
За кілька тижнів буде змонтовано необхідне обладнання на новій 134-метровій телевежі біля села Бахмутівки (Новоайдарський район, Луганська область), монтаж якої було завершено 4 серпня. завершено монтаж. Завдяки цьому сигнали українських телерадіокомпаній поширюватимуться на значну територію Луганщини.
Нацрада попередила RTVI за підтримку анексії Криму та трансляцію заборонених російських фільмів
09 Серпня 2017
Національна рада повідомила правовласника іноземної програми RTVI – компанії Brenrose Livited Бориса Баумса про зафіксовані порушення Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України і попередила про можливість відключення програм цього мовника
В Україні хвилиною мовчання вшановано пам'ять жертв «Великого терору» 1937-го року в СРСР
05 Серпня 2017
О 12.00 в Україні відбулася хвилина мовчання в пам'ять про жертви «Великого терору», який розпочався в СРСР 5 серпня 1937 року за злочинним наказом тодішнього партійного керівництва й особисто Йосипа Сталіна.
5 серпня в Україні - День пам’яті з нагоди 80-роковин «Великого терору»
05 Серпня 2017
5 серпня, у День пам’яті з нагоди 80-роковин «Великого терору», у Києві відбудуться заходи із вшанування жертв сталінських репресій. Цього дня 1937 року в СРСР почалися масові арешти, допити із застосуванням тортур, розстріли, засудження і відправлення до таборів ГУЛАГу сотень тисяч громадян, як були позбавлені права на захист і оскарження вироків.
Нацрада нагадує ЗМІ, що 5 серпня - День пам’яті з нагоди 80-роковин «Великого терору»
03 Серпня 2017
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звертає увагу керівників телерадіоорганізацій на необхідність внесення 5 серпня змін до сіток мовлення з нагоди 80-роковин «Великого терору».
Нацрада хоче провести експеримент із цифровим радіо та замовила в УДЦР прорахунок частоти
02 Серпня 2017
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
27 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила замовити в «Українського державного центру радіочастот» (УДЦР) прорахунок частоти для запуску цифрового радіо стандарту DAB+ у Києві.
«Шансон» і Нацрада вирішуватимуть питання штрафу в суді
02 Серпня 2017
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила через суд стягувати з радіо «Шансон» штраф у розмірі 294 тис. 360 грн. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 27 липня.
Загалом сторінок: 527 / Загалом записів: 5269
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop