ПРОЕКТИ
Все за темою
Російська влада розраховує, що Сенцов не звертатиметься до Путіна - Геращенко
42
19 Червня 2018
«Детектор медіа»
Ув’язнений в російській колонії в Лабитнангі український режисер Олег Сенцов не звертатиметься до президента РФ з проханням про помилування, на яке натякав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, вважає перша віце-спікерка Верховної Ради.
Домовленості з російським омбудсменом щодо відвідин політв'язнів знову зірвані – Денісова
137
19 Червня 2018
«Детектор медіа»
19 червня Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що її знову не пускають до українського режисера Олега Сенцова, якого утримують в колонії «Лабитнангі» Ямало-Ненецького автономного округу
У Москві поліція затримала активістів за роздачу листівок на підтримку Сенцова
306
19 Червня 2018
«Детектор медіа»
18 червня у центрі Москви російські поліцейські затримали артистів «Teaтру.doc» Марію Чупринську та Григорія Гандлевського, а також художницю Алісу Сафіну і активістку Наталю Савоськіну за роздачу листівок на підтримку засудженого в Росії українського режисера Олега
У Празі відкрилася виставка плакатів українського художника Андрія Єрмоленка про бойкот ЧС-2018 та звільнення Олега Сенцова (ФОТО)
150
18 Червня 2018
«Детектор медіа»
У центрі чеської столиці, на Староміській площі, в неділю, 17 червня, відкрилася виставка плакатів відомого українського художника Андрія Єрмоленка, темою яких є бойкот Чемпіонату світу з футболу в Росії та вимога звільнення ув’язненого в російській колонії режисера Олега Сенцова.
Денісова заявила, що російський омбудсмен не потрапить до Вишинського, доки вона сама не відвідає Сенцова
297
17 Червня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова сказала, що її російська колега Тетяна Москалькова не зможе відвідати в українському СІЗО керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, підозрюваного в держзраді, поки сама вона не потрапить до Олега Сенцова у російській колонії.
Порошенко закликав Росію звільнити понад 70 українських політв'язнів
199
17 Червня 2018
«Детектор медіа»
Президент України Петро Порошенко закликав Росію звільнити голодуючого українського режисера Олега Сенцова та ще понад 70 українських політв'язнів, яких утримують у РФ.
Денісова заявила, що російська сторона затягує процесс відвідування політв'язнів українським омбудсменом
274
16 Червня 2018
«Детектор медіа»
15 червня Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Людмилі Денісовій не вдалось відвідати українського політв’язня Олега Сенцова, якого утримують у колонії міста Лабитнангі (Тюменська область).
Адвокат Сенцова заявив, що його підзахисний не припиняв голодування
222
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Раніше російський омбудсмен Тетяна Москалькова повідомила українському омбудсмену Людмилі Денісовій, що український режисер нібито припинив голодування.
Російський омбудсмен заявила, що стан Сенцова «задовільний» і він «набрав 2 кілограми»
239
15 Червня 2018
«Детектор медіа»
Тетяна Москалькова заявила, що стан здоров’я українського політв’язня Олега Сенцова, якого утримують в російській колонії та який голодує понад місяць, «задовільний». За її словами, Сенцов «не втратив ваги».
Загалом сторінок: 237 / Загалом записів: 2368
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop