ПРОЕКТИ
Все за темою
«Можна поставити вам запитання?», або Коли ми вже нарешті почуємо від журналістів відповіді
26 Травня 2017
Надія Бабинська
Федір Сидорук
для «Детектора медіа»
Через помилку слідство заново перевіряє кожен факт у справі Шеремета – Аваков
26 Травня 2017
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що один з учасників розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета припустився помилки, через яку зараз перевіряються всі матеріали справи
Автори фільму «Вбивство Павла» повинні були поділитися інформацією зі слідством – Аваков
26 Травня 2017
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що журналісти-розслідувачі, які зняли фільм про вбивство свого колеги Павла Шеремета повинні були поділитися інформацією зі слідством
Луценко повідомив про докази у справі Гонгадзе, «які не всім сподобаються»
26 Травня 2017
25 травня генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе є важливі докази
«Наші гроші» доводять неточність підрахунків ГПУ щодо збитків бюджету і повернутих коштів
25 Травня 2017
Журналіст, головний редактор видання «Наші гроші» Олекса Шалайський заявляє, що у Генеральної прокуратури України немає якісної системи реального підрахунку збитків державного бюджету і повернутих грошей.
На Харківщині лікар перешкоджав журналістам ZIKу – канал
25 Травня 2017
Телеканал ZIK повідомляє, що головний лікар Харківської обласної клінічної лікарні Богдан Федек не дав знімальній групі проекту «Лікарських таємниць» провести зйомку.
Грицак: СБУ не припускалася помилок при вилученні відео у справі Шеремета
25 Травня 2017
Глава Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак запевняє, що співробітники СБУ вилучали диски лише за однією адресою в рамках розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета та передали їх до Національної поліції, помилки в слідстві, про які раніше сказав генпрокурор Юрій Луценко, спецслужби не стосуються.
Волинський журналіст отримав телефонний дзвінок зі словами Good bye
25 Травня 2017
22 травня журналіст інформаційного агентства «Рівненське агентство журналістських розслідувань» Юрій Горбач отримав два підозрілі дзвінки, один з яких був зі словами: Good bye.
У слідства не було відео, яке мали автори фільму «Вбивство Павла» – Луценко
24 Травня 2017
Сьогодні, 24 травня, генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що офіційне слідство, яке розслідує вбивсто журналіста Павла Шеремета, не мало того відео з камери спостереження, яке здобули журналісти «Слідства.Інфо»
Загалом сторінок: 71 / Загалом записів: 701
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop