Все за темою
У МВС відмовились надати «Українським новинам» біографію генерала, який розробляє механізм блокування сайтів
29 Березня 2017
Міністерство внутрішніх справ відмовилося надати офіційну біографію директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністру органів влади та моніторингу МВС України Василя Бондара, структури, на яку, згідно з інформацією Секретаріату Кабміну, в першу чергу покладена розробка законопроекту щодо блокування сайтів в інтернеті.
СБУ не підтверджує інформацію, що справу проти YouControl призупинено
28 Березня 2017
Сьогодні, 28 березня, біля будівлі Служби безпеки України в Києві кілька десятків людей провели мітинг на захист «права на прозорий бізнес в Україні» і на підтримку сервісу YouControl. Раніше СБУ провела обшуки у квартирах керівників компанії. Мітингувальники тримали плакати з написами «YouControl заважає лишe тим, кому є що приховувати», «Грицак, а де декларації СБУшників?», «Закрийтe Google, там теж є пошук».
На Львівщині після розголосу у ЗМІ на півмільйона подешевшало будівництво автономної котельні
27 Березня 2017
У Трускавці внаслідок розголосу від розкриття документації на будівництво котельні для місцевої школи мистецтв, вартість будівництва зменшилася на півмільйона гривень.
Журналісти та активісти можуть отримати гроші на судовий збір за доступ до інформації
22 Березня 2017
Журналісти, активісти, які планують подати позов до органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування щодо захисту права на доступ до публічної інформації, можуть отримати кошти на сплату судового збору. Наразі ця сума складає 551 грн. Кошти для компенсації вартості судового збору надаватиме ініціатива «На суд за доступ».
На прокуратуру Київської області відкрито провадження за порушення закону про доступ до інформації
20 Березня 2017
Уповноважений Верховної Ради з прав людини відкрив провадження на прокуратуру Київської області через порушення прокуратурою Закону України «Про доступ до публічної інформації» за скаргою мешканця с.Гатне (Київська область) Сергія Чагарова
«Доступ до правди» запускає серію публікацій про розпорядників інформації
16 Березня 2017
Сайт «Доступ до правди» запускає серію публікацій про розпорядників публічної інформації «Хто відповідає на наші запити?». Керівник проекту – журналістка сайту Наталія Патрікєєва.
За рік офіс Лутковської отримав від журналістів 72 скарги по доступу до інформації
15 Березня 2017
Секретаріат Уповноваженого з прав людини протягом 2016 року отримав 72 звернення від журналістів та працівників ЗМІ зі скаргами на порушення права на доступ до публічної інформації
ІМІ розробив інструкцію для журналістів щодо фіксації судового процесу
15 Березня 2017
Інститут масової інформації створив інструкцію для журналістів щодо питання фіксації судових процесів в Україні, яке регулюється відповідними нормами Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також відповідними процесуальними кодексами, на які опираються судді під час судового провадження для визначення прав учасників процесу, інших осіб, що присутні у залі судового засідання, та представників засобів масової інформації.
Миколаївське КП знову ігнорує інформзапити жураліста «Престуности.Нет»
15 Березня 2017
Директор комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» Володимир Рижик ігнорує запити на інформацію кореспондента інтернет-видання «Преступности.Нет» Андрія Лохматова.
Печерський райсуд закрив «справу Лещенка» щодо купівлі квартири
14 Березня 2017
Печерський районний суд міста Києва закрив провадження стосовно народного депутата Сергія Лещенка щодо купівлі ним квартири
Загалом сторінок: 10 / Загалом записів: 95
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop