ПРОЕКТИ
Все за темою
На Закарпатті чиновнику вручено підозру за ненадання інформації журналісту
22 Травня 2017
Прокуратура Закарпатської області вручила підозру в.о. сільського голови Новодавидківської сільської ради Адріану Скибі згідно з ст. 171 Кримінального Кодексу за ненадання інформації на запит.
Блокування будь-яких сайтів можливе лише через суд – офіс омбудсмена
16 Травня 2017
Представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Михайло Чаплига заявляє, що за українським законодавством блокування будь-яких інтернет-ресурсів можливе лише у судовому порядку.
Журналістка поскаржилась омбудсмену на Чернівецьку лікарню, яка відмовила у наданні декларацій керівництва
15 Травня 2017
У Чернівцях у комунальній обласній клінічній лікарні відмовили місцевій журналістці в наданні копій декларацій керівництва медичного закладу за 2015 рік, а також відомостей про зарплату, вказавши, що ця інформація не є публічною, дозволу на її оприлюднення особи не давали.
Російська омбудсмен заявила, що Сущенко у СІЗО ні на що не скаржиться
12 Травня 2017
Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова поінформувала Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерію Лутковську про результати перевірки, здійсненої з метою моніторингу дотримання прав громадянина України, журналіста Романа Сущенка, який утримується за сфабрикованим звинуваченням у СІЗО «Лефортово» в Москві.
В Україні стартувала інформаційна кампанія щодо правил перетину кордону та перебування в ЄС
11 Травня 2017
11 травня розпочав роботу сайт «Відкрий Європу», який є частиною фінансованої ЄС інформаційної кампанії щодо правил роботи безвізового режиму.
Владу Нововолинська оштрафували на 5100 грн за ненадання відповіді на запит
10 Травня 2017
Штраф у розмірі 5100 грн було накладено на виконавчий комітет Нововолинської міської ради Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинської області за ненадання відповіді на запит про роздані протягом 2004 – 2015 років квартири.
ПАТ «Укргазвидобування» просить журналістів надсилати запити поштою, а потім пише, що не є розпорядником
28 Квітня 2017
ПАТ «Укргазвидобування» відмовилася надавати інформацію про контрагентів компанії у відповідь на запит журналістів інформаційної агенції «Фактивіст»
Суд Києва не надає львівській агенції «Дивись.info» інформацію на запит
27 Квітня 2017
Журналісти ІА «Дивись.info» третій місяць не можуть отримати копію ухвали Деснянського районного суду міста Києва у справі продажу пакету акцій ВАТ «Львівський автобусний завод». Документа немає в Держреєстрі
Журналіст «Четвертої влади» подав до суду на Волинську облраду, щоб дізнатися, чи голова не прогулює роботу
26 Квітня 2017
Журналіст інформаційно-аналітичного порталу «Четверта влада» Юрій Горбач звернувся до суду із позовом проти Волинської обласної ради, яка відмовилася надавати інформацію про те, як її голова Ігор Палиця відвідує своє робоче місце.
Держпродспоживслужбу визнано винною у ненаданні публічної інформації
25 Квітня 2017
Шевченківський районний суд міста Києві визнав заступника начальника Управління економічної діяльності Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) винним у справі щодо не надання публічної інформації на запит.
Загалом сторінок: 12 / Загалом записів: 120
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop