ПРОЕКТИ
Все за темою
Перед Новим роком «Українське радіо» започаткує серію радіофільмів
15 Грудня 2017
«Детектор медіа»
31 грудня о 19:00 на третьому каналі суспільного радіомовлення – радіо «Культура» та 2 січня о 13:20 на першому каналі «Українського радіо» стартує серія радіофільмів, які готує автор сценаріїв і режисер-постановник Нелла Даниленко.
Реформа Cуспільного йде добре – Зураб Аласанія
15 Грудня 2017
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Голова правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Зураб Аласанія повідомив, що реформа Суспільного мовлення в Україні йде добре, проте компанії необхідна довіра влади до себе.
Вечірнє розважальне шоу «ЧереЩур» у 2018 році може зробити перерву у виробництві – Вінтонів
15 Грудня 2017
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів, який відповідає за суспільно-політичний напрям діяльності, а також є ведучим вечірнього розважального шоу «ЧереЩур» та програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром», розповів, що у 2018 році один із проектів може призупинитися.
Сюмар запропонувала зміни до законодавства про порядок висвітлення діяльності органів влади
15 Грудня 2017
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
13 грудня народна депутатка, голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар зареєструвала законопроект про зміни щодо порядку висвітлення діяльності органів влади.
Суспільне і надалі буде дотримуватися прав національних меншин – Зураб Аласанія
13 Грудня 2017
«Суспільне мовлення»
Суспільне мовлення
Національна суспільна телерадіокомпанія України гаратувала і надалі гарантуватиме представникам мовних меншин доступ до інформації рідною мовою.
Микола Чернотицький: Середній вік новообраних продюсерів філій Суспільного – 37 років, менеджерів – 41
12 Грудня 2017
«Суспільне мовлення»
Член правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Микола Чернотицький, який відповідає за роботу з філіями, розповів про враження від першого в історії України конкурсу на посади менеджерів і продюсерів філій Суспільного мовника.
Комітет свободи слова підтримав проект щодо протидії пропаганді держави-агресора
11 Грудня 2017
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет вирішив надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів
Переможець «Євробачення-2017» отримав нове серце
10 Грудня 2017
«Детектор медіа»
Переможцю «Євробачення-2017» у Києві португальському співаку Сальвадору Собралу провели операцію із пересадки серця. Операцію співаку зробили в п'ятницю, 8 грудня, у госпіталі Санта-Круз.
НСТУ призначила тимчасово виконуючих обов’язки менеджерів філій Суспільного
09 Грудня 2017
«Детектор медіа»
В 11 філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники.
Зробити ремонт і оновити техніку в Закарпатській філії НСТУ наразі можна лише завдяки допомозі з ЄС і спонсорам
09 Грудня 2017
Ольга Жук
Директор виконавчий Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Віталій Мещеряков — про допомогу з ЄС, фінансування філії благодійниками, ремонт приміщень і майбутнє програм мовами нацменшин.
Загалом сторінок: 330 / Загалом записів: 3294
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop