ПРОЕКТИ
Все за темою
1 червня симфонічний оркестр Українського радіо презентує арт-проект «RadioSymphony UA: Найкраще!»
24 Травня 2017
1 червня у Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться прем'єра арт-проекту «RadioSymphony UA: Найкраще!» Симфонічного оркестру Українського радіо.
Група прокурорів перевірить документи щодо тендерів для потреб «Євробачення» – Рибчинський
24 Травня 2017
Народний депутат України Євген Рибчинський (нині безпартійний, суб’єкт висування – партія «Блок Петра Порошенка») повідомив, що 17 травня Шевченківський районний суд Києва виніс Ухвалу, згідно якої групі прокурорів надається повний доступ і можливість вилучення копій документів щодо тендерів по трибунах і всьому концертному обладнанні, орендованому для нужд «Євробачення».
Вікторія Романова зайняла керівну посаду в «1+1 медіа»
23 Травня 2017
З 23 травня посаду керівника напрямку стратегічного планування в межах департаменту стратегії та розвитку «1+1 медіа» обіймає Вікторія Романова, яка 12 років працювала на НТКУ
«Ера» має згадати про свої зобов’язання припинити мовлення на частотах УТ-1 на користь «UA: Першого» – Міський
23 Травня 2017
Комерційна телерадіокомпанія «Ера» ще у 2001 році взяла зобов’язання припинити мовлення у разі видачі ліцензії Громадському (суспільному) телебаченню України на мережі телеканалу УТ-1. У 2007 році Національна рада з питань телебачення і радіомовлення подарувала «Ері» шматок ефірного часу державного телебачення, вилучаючи згадку про зобов'язання піти.
22 Травня 2017
Вікторія Дубовська
для «Детектора медіа»
У Черкасах проходить Всеукраїнський телерадіофестиваль «Кобзар єднає Україну»
22 Травня 2017
З 19 по 23 травня на базі філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» проходить III Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», співорганізатором якого є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на «Євробаченні-2017»
22 Травня 2017
Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак сказав сайту «Суспільне мовлення», що про переговори щодо участі співачки Lady Gaga у пісенному конкурсі «Євробачення-2017» дізнався з інтерв'ю Ігоря Тарнопольського.
Игорь Тарнопольский: «Пока не случается голая жопа, никто не хочет ни в чем разбираться»
22 Травня 2017
Продюсер Джамалы дал Karabas Live откровенное интервью – о гонораре певицы, коррупции в «Евровидении» и о том, как до Киева не доехала Леди Гага
З ПАТ «НСТУ» звільнилися заступники гендиректора НТКУ Харебін, Романова, Мельничук і Каленський
22 Травня 2017
З ПАТ «НСТУ» 19-21 травня звільнилися кілька заступників НТКУ, а саме перший заступник Олександр Харебін, Олександр Мельничук, Євген Каленський та Вікторія Романова.
Після «Євробачення» НСТУ дісталося в 14 разів менше техніки, ніж планували, — Юрій Бойчук
22 Травня 2017
Ольга Жук
Усе, що «UA: Перший» отримав після конкурсу, — це 150 комп’ютерів, камери HD, «розкладушку», меблі й відеоспостереження. Адже більшість техніки дирекція «Євробачення» вирішила орендувати.
Загалом сторінок: 83 / Загалом записів: 824
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop