Все за темою
Посли G7 обговорили з Порошенком поправки до закону про е-декларування
29 Березня 2017
27 березня, під час зустрічі послів держав Великої сімки (G7) з Президентом України, привітали рішення Порошенка створити робочу групу для внесення змін у закон про е-декларуванні, зокрема, що стосується необхідності активістам антикорупційних громадських організацій заповнювати декларації
У Німеччині вважають, що підписані Порошенком зміни до е-декларування спрямовані проти тих, хто бореться із корупцією
28 Березня 2017
У Міністерстві закордонних справ ФРН розраховують, що найближчим часом Україна внесе зміни до антикорупційного закону.
Як «Інтер» із НАТО боровся-боровся та й не поборов
28 Березня 2017
Інна Долженкова
для «Детектора медіа»
З огляду на дані останніх соцопитувань, згідно з якими більше половини українців не проти приєднання до Північно-Атлантичного Альянсу, мета подібної пропаганди на одному з рейтингових загальнонаціональних каналів більш ніж очевидна.
Порошенко підписав закон щодо е-декларування військових та антикорупціонерів
27 Березня 2017
Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції».
Порошенко відмовився ветувати скандальний закон про е-декларування
27 Березня 2017
Президент Петро Порошенко планує підписати закон про внесення змін до е-декларування, але хоче створити робочу групу, яка перегляне суперечливі правки до нього.
Закон про е-декларування передано на підпис Порошенку
27 Березня 2017
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав і направив на підпис президенту Петру Порошенко ухвалений 23 березня закон «Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції"»
РПР закликає Порошенка повернути до Ради зміни до закону про е-декларування та вилучити з нього «дискримінаційні норми»
27 Березня 2017
Коаліція провідних неурядових організацій «Реанімаційний пакет реформ» (РПР) звернулась до президента Петра Порошенка із закликом повернути до Верховної Ради ухвалений 23 березня закон «Про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про запобігання корупції"» для термінового повторного розгляду, включивши пропозиції виключити з нього норми, «які порушують права громадян і загрожують розвиткові демократії в Україні»
В усьому винен Парасюк. Огляд підсумкових тижневиків ICTV, «Україна», «1+1», «Інтер» і 5 каналі за 19 березня 2017 року
26 Березня 2017
Марина Довженко
Отар Довженко
«Детектор медіа»
У питанні блокади тижневиків цікавить не «що робити», а «кого ганити». Огляд підсумкових тижневиків на телеканалах ICTV, «Україна», «1+1», «Інтер» і 5 каналі за 19 березня 2017 року.
У Мінську почали відпускати затриманих у День Волі журналістів і правозахисників
25 Березня 2017
У столиці Білорусі ОМОН відпустив 57 правозахисників і журналістів, які були затримані сьогодні, 25 березня, в офісі правозахисного центру «Вясна».
У Білорусі силовики затримали понад 30 білоруських та іноземних журналістів - БАЖ (ОНОВЛЕНО)
25 Березня 2017
Білоруська асоціація журналістів (БАЖ) повідомляє, що станом на 15.00 25 березня у різних містах Білорусі силовики затримали понад 30 журналістів, деякі з них вже звільнені. У Білорусі 25 березня відзначається недержавне свято День свободи - річниця заснування БНР. По всій країні заплановані вуличні акції, які припали на протести проти введеного так званого «податку на дармоїдів».
Загалом сторінок: 147 / Загалом записів: 1469
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop