ПРОЕКТИ
Все за темою
Суд у Севастополі змінив вирок українцеві, засудженому за звинуваченням в екстремізмі в соцмережах
180
26 Червня 2018
«Детектор медіа»
Підконтрольний Кремлю Севастопольський міськсуд змінив засудженому за звинуваченням в екстремізмі в соцмережах севастопольцеві Ігорю Мовенку реальний термін покарання на умовний.
«Від нас приховують справжній стан здоров’я Олега» - омбудсмен
189
26 Червня 2018
«Детектор медіа»
У 44-й день голодування Олега Сенцова Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала міжнародні організації сприяти її допуску до Сенцова і підтримала офіційне прохання Генсека Ради Європи до президента РФ помилувати українця.
Генсек Ради Європи офіційно попросив Путіна помилувати Олега Сенцова
217
26 Червня 2018
«Детектор медіа»
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Яґланд звернувся до президента Росії Володимира Путіна з офіційним проханням помилувати українського режисера Олега Сенцова, який 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.
Омбудсмен РФ Москалькова планує 26 червня розпочати відвідування засуджених в Україні громадян Росії
253
25 Червня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова планує 26 червня прибути до України та розпочати відвідування засуджених громадян Росії.
Президент Туреччини може змусити Путіна звільнити Сенцова - адвокат
311
25 Червня 2018
«Детектор медіа»
Президент Туреччини Тайіпа Ердоган міг би змусити президента РФ Володимира Путіна звільнити українського режисера Олега Сенцова, ув'язненого в російській колонії, вважає адвокат Сенцова Дмитро Дінзе.
Роман Сущенко просить Сенцова припинити голодування – Фейгін
165
25 Червня 2018
«Детектор медіа»
Український журналіст Роман Сущенко, якого утримують в московському СІЗО, попросив свого громадського захисника Марка Фейгіна передати ув’язненому в колонії «Лабитнангі» українському режисеру Олегу Сенцову, щоб він беріг себе та відмовився від голодування
Української державної ідеології та пропаганди не існує. До дискусії
1415
25 Червня 2018
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
Проукраїнська інформація, на відміну від проамериканської у США, пробританської у Британії чи прояпонської в Японії, не кажучи вже за пролитовську в Литві, не стала для українців вірусною.
МЗС України вимагає від РФ терміново допустити Денісову до політв’язнів
178
25 Червня 2018
«Детектор медіа»
Міністерство закордонних справ України вимагає від Російської Федерації допустити до політв’язнів Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову
«Мовчання не панацея»: як у Криму вимушено стають журналістами
1418
25 Червня 2018
Олександра Єфименко
для «Детектора медіа»
«Кримська солідарність» узяла на себе місію зачищеної в Криму професійної журналістики — донести правду про те, що відбувається на півострові
Война и Россия
471
25 Червня 2018
Борис Бахтєєв
для «Детектора медіа»
Российская пропаганда сформировала в странах Европы и Северной Америки достаточную пятую колонну, готовую наносить удары изнутри.
Загалом сторінок: 1243 / Загалом записів: 12424
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop