Все за темою
В Росії відкидають пропозицію замінити на «Євробаченні-2017» Юлію Самойлову
26 Березня 2017
Заступник голови комітету Ради федерації РФ з оборони і безпеки Франц Клінцевич заявив, що його країна не буде висувати іншого учасника «Євробачення-2017» замість Юлії Самойлової, які заборонений в’їзд в Україну через порушення українського законодавства.
Олексій Горбунов: продюсери й керівники каналів хочуть, щоб українські серіали були схожі на «московські»
26 Березня 2017
Український, російський актор Олексій Горбунов («Гвардія»), який не знімається у Росії, поки триває російська агресія проти України, заявляє, що українські канали у виробництві нових серіалів орієнтуються на стандарти і стилістику «московських серіалів», а не західного телепродукту.
Кириленко заявляє, що Україна готова провести «Євробачення-2017» без учасниці від Росії
26 Березня 2017
Віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко пропонує Росії визначити замість Юлії Самойлової, якій заборонено в’їзд в Україну через порушення законодавства, іншого учасника «Євробачення-2017», але не сподівається, що РФ скористається таким шансом.
Возвращение фигур Сталина и Гитлера в современность: массовая культура как пропаганда
26 Березня 2017
Георгий Почепцов
«Детектор медіа»
Даже юмористическое появление Гитлера уже работает на нормализацию этого образа. Даже отдельный элемент типа усов Гитлера или усов Сталина в карикатуре могут активировать совершенно иное понимание, чем то, которое было записано в памяти людей, которые были сами непосредственными участниками исторических событий.
Руслана роз’яснила іноземним журналістам, що учасниця «Євробачення» від Росії – це провокація
26 Березня 2017
Українська співачка, переможниця «Євробачення-2004» Руслана Лижичко заявила міжнародним журналістам під час прес-конференції в рамках Eurovision Pre-party в Ризі (Латвія), що Служба безпеки України не могла діяти інакше, забороняючи в’їзд в Україну учасниці конкурсу від Росії Юлії Самойловій.
Що таке «фабрика медіа» і як вона пов’язана з «фабрикою тролів» - найцікавіше з розслідування російського РБК
25 Березня 2017
MediaSapiens
«Детектор медіа»
Російське видання РБК опублікувало розслідування про групу інтернет-сайтів, які мають зв'язок з так званою «фабрикою тролів».
Для запуску цифрового телебачення на Крим потрiбно 3-4 місяці – Костинський
24 Березня 2017
Сьогодні, 24 березня, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський заявив, що для запуску цифрового мовлення на півострів піде 3-4 місяці
Росія відмовилася від дистанційного виступу Юлії Самойлової на «Євробаченні-2017»
24 Березня 2017
«Перший канал» Росії відмовився від дистанційної участі Юлії Самойлової на «Євробаченні-2017» в Києві, запропонованої Європейською мовною спілкою (ЄМС)
Суспільне мовлення Вірменії повідомило, що їхня учасниця «Євробачення-2017» не була в окупованому Криму
23 Березня 2017
Служба безпеки України перевірить, чи вірменська учасниця «Євробачення-2017» Арцвік Арутюнян відвідувала окупований Крим, незаконного перетнувши кордон. Суспільне мовлення Вірменії прокоментувало ситуацію із перевіркою. За їхніми даними, Арцвік Арутюнян не була в Криму. Мовник не отримував ніякого офіційного запиту щодо цієї темі
На Донеччині і Луганщині тимчасово заборонено проведення фото- і відеозйомок
23 Березня 2017
Антитерористичний центр при Службі безпеки України (АТЦ) запровадив відповідно до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» тимчасові обмеження на території Донецької і Луганської областей. Серед таких обмежень - заборона на проведення фото-, кіно- та відео зйомок.
Загалом сторінок: 175 / Загалом записів: 1745
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop